Sizce bunu takan ne iş yapıyor olabilir

bu klimayı asan arkadaş bence

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
ustam meğer bu klima ankarada meşhur olmuş haberimiz yokmuş.. aynı garipliği gören tanıdık meslektaşlardan biri üşenmemiş klima nın takıldığı yere gidip bunun neden böyle takıldığını sormuş.. garibim sahibi herşeyden bihaber taktılar valla ama çalışmaya çalışıyor soğutuyor cevabını vermiş...
hakan abi buna benzer ist ıkı adet kendımın gordu ıkı adet klıma gordum amaç nedır bende anlamadım

yorumsuz:eek:

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ucuzcu meslektaşlar vede nasıl ucuza yaptırırım diye 50 takla atan müşteriler oldukça biz daha çok görürüz.. bunları birde teknik alt yapısı olmayan ucuz eleman çalıştıran özel yetkili servisleri unutmamak gerekiyor tabi... 300 metre boru çeken teknisyenin akıl sağlığından şüphe etmek gerekiyor bu memlekette

beyler aynen böyle asılan bir klimayı gecen sene ankara ostimde gördüm ...ağzım bir kaç dakika açık kaldı... takanı alnından öperim...

arcelik fabrikasi arkadasi yaniltmis kesinlikle.montai yapan arkadas etikete gore takmis tamamen hakli .allahtan etiketi tam ters yapirtirmamislar .o nasilolurdu acaba

Bir fotoğrafta iki sanatkar. Biri sahtekar, öteki iş bilen kalifiye.
Üstte ki cihaza dikkati çekiyorum. Bakır borusu dahi görünmüyor. İyi olanı da görelim değil mi?

Arkadaşlar,
Ben ilk fotografa yorum yaparken bir de baktım ki daha da beterleri varmış. Vay anasını yahuuu. Bu konuda yorum yapmaktan kendimi men ediyorum :)))

:pişte size bir montaj harikası daha.... takan arkadaş nedense düz duvara tırmanabilen bir arkadaş olsa gerek..... bravooooooo arkadaşım
ellerine onu oraya takarken kullandığın mantığa sağlık....:mad::mad::mad:

şıkların hepsi yanlış usta arkadaş borudan tasaruf etmek istemiş milli hazine demiş milleti devleti düşünmüş yoksa kötü bir amacı yok sadece boru tasarrufu;)

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri