Sizce bunu takan ne iş yapıyor olabilir

bu klimayı asan arkadaş bence

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Farklı bir klima unitesi olup doğru takılmış da olabilir. Belli olmaz, yakından incelemek lazım

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
zamandan ve işçilikten tasarruf yapmış ÇAKAL diye piyasada dolaşan klimacı ;) boru yetmediğinden yapmıştır bunu başka açıklaması yok

Buna benziyor

klima ile benim klima arasında hiç bir benzerlik göremedimki ben.. klimaya uzaktan bile bulaşan herkes bilirki resmini yayınladığım klima TERS takılmış niye neden niçin bilmem ama takılmış... yapılan iş arabanın motorunu ters takmaya benziyor.. yağ tavası üste karbüratör alta takılan bir motor gördüysen o zaman bu klimada normal gelebilir ama biz yapılan işin niteliğini vede niceliğini sorguluyoruz..

:) ustam bunada sukur ya tepe taklak taksaydı ne olcaktı :)))))

Bende daha iyisi var. Pencere olmadan takmış...3. kattı sanırım.

üstad bu neki....?
bunu takanı alnından öpmek lazım... klima bozulduğunda sadece klimacı ekmek yemeyecek birde işin içine vinçli kamyon girecek o adamda ekmek yiyecek o klimayı oraya taktıranda ayvayı yiyecek aklı başına gelecek... ankarada bir otel varki aynı böyle bir yan cephesi var cepheye en az 15 klima takmışlar altlı üstlü hemde.... aa birde amcam yanına düz bir merdiven yaptırmış arıza yapınca dağcı arkadaşlar pardon klimacı arkadaşlar merdivenle çıksınlar baksınlar diye ama yaptıran karadenizlimi bilmiyorum ;)(kimse alınmasın) merdiveni klimaların sağına koyacağına soluna koymuş en kısa zamanda resmini çekip burada yayınlayacağım...

Bence zekice:) adam verimi düşürerek servis parası koparmak istemiştir

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri