Sizce bunu takan ne iş yapıyor olabilir

bu klimayı asan arkadaş bence

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .

demiray teknik

Profesyonel Üye
gecen ankara kızılayda bir klima arızasından çıktığım da karşı apartmandaki klima dikkatimi çekti...
klimayı oraya kuran dahi klimacı arkadaşımı herkesin huzurunda yanaklarından öpüyor asıl mesleğine geri dönmesi için aramızda yardım kampanyası açmayı öneriyorum...:cool::cool::cool:

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ustam meğer bu klima ankarada meşhur olmuş haberimiz yokmuş.. aynı garipliği gören tanıdık meslektaşlardan biri üşenmemiş klima nın takıldığı yere gidip bunun neden böyle takıldığını sormuş.. garibim sahibi herşeyden bihaber taktılar valla ama çalışmaya çalışıyor soğutuyor cevabını vermiş...

ah benim sonuç odaklı düşünen tüketicim ... ah benim müşterisinin sonuç odaklı düşündüğünü bilerekten antin kuntin yapan esnafım ... ah benim meslektaşlarım aaaaah....

hortumunu kablosunu yetirememiş heralde işin kolayına kaçmış :)

arkadaşlar klimacı olmadığım için anlamadım.orda 2 klima var, sorun hangisinde ve nedir açıklarsanız sevinirim.

sadece gülebiliyorum........
dünün manavı bu günün klimacısı desem manavlar umarım yanlış anlamaz beni::((

arkadaşlar klimacı olmadığım için anlamadım.orda 2 klima var, sorun hangisinde ve nedir açıklarsanız sevinirim.

dostum
en üstteki klima yuvarak ağzı olan normal takılmış klimadır bir alt kattaki ise ters takılmış olandır... klimalar içideki fan vasıtası ile havayı arka taraftan emerler içindeki kondanser dediğimiz araba radyötürü ile aynı olan parçayı bu hava ile soğutarak ısıların transfer edip ön taraftan atarlar... yani aşağıdaki klimanın bize bakan kısmı normalde arka tarafta olmalı idi....
umarım anlatabilmişimdir...
sevgiler hakan

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri