Sinamics S120 hatası

Arkadaşlar bu sürücü bilindiği üzere duble motor sürücüsü yani 2 adet servo motor sürüyor beslemesi dc 600 volt benim sıkıntım motorun birini sistem görmüyor sorun sürücüdemi yoksa motor haberleşmesindemi nasıl anlarım elimde sürücünün aynısından bir başka motorda var lakin deneyemedim adress sorunu olurda bu sefer kendi motorunuda görmez olabilirmi ?? yeni sürücü takınca ne yapmam gerekir yeşil ready lambası yanmıyor
kırmızı oluyor plc sistemi görmüyor poribus soketinin üzerindeki on off sivicini of yapınca sistem burayı pass geçiyor diğer hatalar siliniyor sadece motor 1 hatası kalıyor normalde siviç on pozisyonundayken fan hatası sıcaklı hatası vs hepsini veriyor bu konuda bilen arkadaşlardan acil yardım lütfen hemde çok acilll

Ekli dosyalar

• 20160321_164041.jpg
    20160321_164041.jpg
    191.7 KB · Görüntüleme: 36
  • 20160321_164049 (1).jpg
    20160321_164049 (1).jpg
    181.6 KB · Görüntüleme: 28
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sitenin ağır abileri nerdesiniz ?? neden susuyorsunuz bilginiz okyanusta su damlası kadar da değilmiş

tamam arkadaşlar kendi göbeğimi kendim kestim teşekkür ediyorum

sitenin ağır abileri nerdesiniz ?? neden susuyorsunuz bilginiz okyanusta su damlası kadar da değilmiş

Sistemde hazır halde cevap vermek için beklemiyoruz...Aslında sorunun çok basit...Lakin ben alıntı yaptığım mesajınıız gördüğüm için cevap yazma gereği duymadım..Zaten su damlası kadar bilgimizle nasıl yardımcı olabilirdik ki..Kolay gelsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,963
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri