simoreg dc master f4 mesajı yardım

Raichu

Üye
merhaba arkadaşlar makinada kurulu olan simoreg dc sürücü stopa basıp makina durdurulurken f4 hatası veriyor ve her seferinde resetlemek zorundayız dururken yapmasının nedeni nedir acaba

yanındaki sürücü ise aynı şekilde f4 veriyor 2. bazen f7 veriyor ama ikiside dururken hataya geçiyor
bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
duruş süresini arttırın sorun düzelecektir

Kalkış süresini buldum ama duruş süresi parametresini bir türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz

önerileriniz için teşekkür ederim arızalı sürücü simoreg 6ra24 modeliymiş iniş rampası 3 sn ben 5 ve 10 yaptım ama arızada hiçbir değişiklik olmadı daha önce aynı sürücü tamire gönderilmiş tamirci arkadaşlar atölyede hiçbir parçayı değiştirmeden panoya takıp parametrelerle oynayarak sorunu çözmüşler acaba zamanla değiştirilmesi gereken parametrelermi var?

Bu sorun 6ra24 lerin bi zaman sonra hepsinde oluşuyor sizlerin yardımıyla bu sorunu çözebilirsek çok memnun olurum
teşekkürler

Bence sen 6RA70 ile degistir kurtul :)

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri