Sigorta atması arada

Evimizin sigortaları eski sigortadan cızırtı geliyor ve 1 2gün arayla atıyo kaldırıyorum devam şimdi baktım 3 sigorta var atanın üstündeki vidanın etrafı erimiş ve çalışanlar aletler artıkca cızırtı çogalıyo lamba kısılıp geliyor bana güzel sigorta öneriniz varmıdır mazemeleri alıp bir elektrikçi getirecegimki o an yapılsın alıp gelim yapmasın

9QNAjN.jpg

fzwLho.jpeg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
onu yapan kör olmuş gevşek klemens ısınır ve zaten onların miladı dolmuş o dragon c32A neyin? çok yüksek o diğer ikisi siemens ama onların üretildiğinde ki ceo emekli olmuştur ...
tost makinası yanar termiği atar onlar umursamazlar bile gerçi bizim ki servisten geldi ilk gününde yandı geri verdi...

B tipi,4,5-6 kA,Legrand,Merlin Gerin,Aeton ABB olabilir.Sahte olmadığından eminolmak şartiyle ! Simens olabilir.Hepsini değiştirin.Normal bir evde 32 Amp. sigorta olmaz.Ayrıca,kaçak akım şalteride taktırmanız gerekiyor

Son düzenleme:
B tipi,4,5-6 kA,Legrand,Merlin Gerin,Aeton ABB olabilir.Sahte olmadığından eminolmak şartiyle ! Simens olabilir.Hepsini değiştirin.Normal bir evde 32 Amp. sigorta olmaz.Ayrıca,kaçak akım şalteride taktırmanız gerekiyor
İlginize tesekkur ederim Varmidir hepsiburada veya koctas link almamiz gereken urunlerin yardimci olursaniz sevinirim tekrar

sen değiştirme senin için güvenli değil.

ELEKTRİK MEZUNU yakın akrabam var malzemeyi o ücretsiz getircek öyle istemiyorum hazır malzeme ile yapsın istiyorum bi akşam çaya çagırıp

Merhaba

Akrabanı iki kez çağırın . ( Gündüz çağırın )

Birinci kez çağır .
Linyelerin ( siğortadaki kablolar ) takip nereye gidiyor besliyor ( aydınlatma ve prizler vs gibi ) tek tek
tesbit edin .
Sonra siğorta amper değerlerini tesbit edin .
( Kablonun amper gücünü üzerine çıkmayın .)
Siğorta adetini fazlalaştırın !!!
Siemens veya Schneider Electric tercih edebilirsiniz .
B tipi ve c tipi vardır .

https://i.kontrolkalemi.com/1/7qaEXv.png

İkinci kez çağırmada montaj işine girersiniz .

Kolay Gelsin .
Not : gerekli emniyet önlemleri almayı unutmayıız !!!
Siz takmayınız .

Sağllıcakla kalın .

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri