Sigorrta

Ekli dosyayı görüntüle 33950

Bu sigorta arkadaşlar sağdan en baştaki sigorta lamba ve prizlere bağlı..
Tamam şimdi gördüm en sağdaki sigortayı giriş sigortası yapmışlar.Soldaki sigortanın yanından siyah kablo geliyor o siyah kablo sigortaya girmiyormuş üst sıradan geliyor muş.Sigortanın altından geçtiği için sigortaya giriyor sandım

Sent from my HUAWEI P7-L10 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Şimdi ne diyorsun trifaze sigorta kaç amperlik takalım buna hem fırın hem çamaşırmakinasıniçin

Fazlar arası ölçtüğümde direk 400 V okuyor bugün tekrar baktım 230 V prizlere okuyor

Tekli sigorta aynen dediğin gibi ama 380 V okuyor..tekli üçlü sigorta ile ayrı üçlü sigorta aynı işi görmüyor mu??

Aynen sigortalar arası fazı ölçtüğümde 380 V görüyorum..fırının prizi 5 ki kablo geliyor istersen foto sunu gönderim hemen

En başta ki 1. Sigorta (sabit) ile 2. Sigortayı ve 3. Sigortayı ölçüyorum 380V gösteriyor

Zaten KAR ı aldığım Zaman mecbur trifaze almam gerekiyor

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri