Siemens Siwamat XL 116 sorun ne olabilir ?

Motor kömürleriniz bitmiş yük varken kalkış yapamıyor

Az önce ilginç bir durumla karşı karşıya kaldım. Makineden çamaşırları aldım ve boş olarak sıkmaya aldım ve tanbur dönmeye başladı. Hemde sorunsuz şekilde. Daha sonra da çamaşırları koydum ve tekrar başa aldım programı ama yine aynı hatayla karşılaştım. içinde çamaşır yokken dönmesi ama çamaşır koyunca dönmemesinin sebebi ne olabilir ?
Abim kayis uzanmis ola bilir.yada komurleri

Motor kömürleriniz bitmiş yük varken kalkış yapamıyor
ne kadara mal edebilirm herhangi bir tahmininiz var mıdır ? ya da yaptırmak yenisini almaktan daha mı iyi olur sizce ? sonucta 15 yıllık makine ve zamanı dolmaya başladı artık sürekli arıza veriyor. yenisini alsam yaptıgım masrafa deger mi ?

Onarımı yapan kişinin Fiat takdirini bilemeyiz
Min 50
Max 100 tl tutar makinanızı bu hata için hurdaya ayırmanız. Pek mantıklı olmaz .
Zaten her 5 yılda bir ,bütün kömürlü motorlarda yenilenmesi gereklidir

Son düzenleme:
ne kadara mal edebilirm herhangi bir tahmininiz var mıdır ? ya da yaptırmak yenisini almaktan daha mı iyi olur sizce ? sonucta 15 yıllık makine ve zamanı dolmaya başladı artık sürekli arıza veriyor. yenisini alsam yaptıgım masrafa deger mi ?

Beyinci ali usta doğru söylemiş küçük capli arizalarda makina değiştirmek mantikli bi is değil bence yinede siz bilirsiniz..

Konuyu aileme danıştım ve makineyi değiştirme kararı aldılar. Bu makineyi de ne yapıcam bilmiyorum sanırım depo da kendine bir yer bulmak zorundayım

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri