SIEMENS MICROWIN SP9 WINDOWS 7 SORUNU

ARKADAŞLAR , WINDOWS 7 HOME PREMIUM 64 BİT KULLANIYORUM.
Siemens Industry Online Support - Automation Service, Automation Support, Simatic Service, Simatic Support, Technical Support, Technical Consulting
BU LİNKTEN SIEMENS STEP 7 MICROWIN SP9 İNDİRDİM.BİR TÜRLÜ KURAMIYORUM. UYUMLULUK MODUNDA DENEDİM OLMUYOR , XP SP2 , XP SP3 OLARAK ÇALIŞTIRDIM YİNE KURULMUYOR. BU PROGRAMI MUTLAKA WINDOWS 7 DE KULLANAN VARDIR. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
SIRASIYLA BU UYARILAR ÇIKIYOR KARŞIMA. 3 NUMARALI FOTOĞRAFTA VERİLEN UYARIDA BİZDEN NE İSTİYOR ANLAMADIM.
AYNI SÜRÜMÜ 32 BİT ULTIMATE OLAN BİLGİSAYARA KURMAYA ÇALIŞTIM.YİNE AYNI ARIZALARI VERDİ.
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM . SAYGILAR.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    16.8 KB · Görüntüleme: 27
  • 2.jpg
    2.jpg
    18.8 KB · Görüntüleme: 28
  • 3.jpg
    3.jpg
    17.9 KB · Görüntüleme: 22
  • 4.jpg
    4.jpg
    18.1 KB · Görüntüleme: 26
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bu kurduğun sürüm service pack dosyası.daha önce kurulu bir microwin programı olmalı.v4.10.0.7 kur.daha sonra sp9 kurmaya başla.sana sistemde kurulu bir microwin programı var.bunu program ekle/kaldırdan kaldır.diye bir uyarı gelecek.bu işlemi yap ve yeniden başlat.ve sp9 programını kur.ben bu kurulum yüzünden pc ye format atmak istemiyorum.saatlerce microwin kurmak için zaman harcıyorum.
bir de home premium demişsin.yanlış hatırlamıyorsam desteklemiyor.win 7 professional 64 bit kullan.

Bi de böyle deneyeceğim bakalım ne olacak. 3. Fotoğrafta bizden tam olarak ne istiyor anlamadım. Ultimate 64 bit veya 32 bit yüklesem aynı işlem geçerli olur mu. Başarabilirsem haber veririm. Tşkkrlr

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri