Siemens Logo Kablo Şeması

bu devreye göre kabloyu yapıp çalıştıran arkadaşlar, devre şeması yada devrenin fotosunu eklerseler süper olur..

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bunun soketi standart değil. Yapmak zor görünüyor. Yapabilen veya aklına daha iyi bir fikir gelen var mı???

arkadaşlar sol altta 4049B'nin 7,9,11,14 uçlarını bağladıktan sonra ne yapacağız ordaki üçgenin mantığı nedir?Diğer üç yerde de var ne demek istiyor

Bu şemanın baskı devresi bana da lazım yapan-yapabilen arkadaşlar burada yayınlayabilir mi ? Şimdiden teşekkürler..

Siemensin ticari mantığı sömürme üzerine olduğu için, o konnektörün bulunması çok zordur,

arkadaşlar kusura bakmayın uzun zamandır yoktum, sizlerden özür dilerim çok geciktiğim için

hasanium logo için kablo soketini nasıl yaptığın hakkında bilgi verebilirmisin. Devreyi bende yaptım fakat uygun soket bulamadım.

logo için soket bende bulamadım, ama istersen iğne pinlerden yapabilirsin, iki elektronik plaketi birbire bağlantı sağlayan iğne pinler vardır, onlardan 4 tanesini bir bir plastiğin içinde birleştirip sonra sıvı polyester dökerek yapabilirsin,

arkadaslar bende sıemensın orj ama çim malı pc-logo baglntı kablosu var LOGO SOFT 6.0 kullnıyrm full

Bilgi transferı gerceklestiremiyorum baglntı kablom usb fakat baglntı noktasını yapılandıramıyrum sadece com 3 ve com10 olarak baglantı noktası gösteriyor yardımlarıınızı beklıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri