Sessiz Su Tahliye Pompası Lazım

seco_

Paylaşımcı üye
arkadaşlar bir dükkanın bodrum katına lavabo konulmuş bunun atık suyunu yukarıya dalgıç pompayla basıyolar yanlız çok ses cıkartıyo diye şikayet etmişler sanubic diye bir firmanın pompaları var en ucuzu 1100 tl bunun gibi işe yarıyacak birsey nerden bulurum

http://www.kormas.com/urunler.asp?id=311
birde bu var acaba hafif kumlu suyu basabilir mi

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
kombi kat kalorifer devir daim pompalarıda var sessizdir 220 v ac

evlerde gayet sessiz

fiyat 100 tl arası olabilir hurdacılarda çıkma kazanlarda ucuzdur
ben bu pompaları çok beğeniyorum soğutma suyu sisteminde kireçten tıkanan boruları açmak için asit basıyorum içi paslanmaz fanı plastik yataklamalar grafit yani kısaca hiç bir şeyden etkilenmiyor küçük ve sessiz olması cabası debiside gayet iyi
tabi sen bilin sıfır almasan bile piyasa araştırması yap satıcıyo kullanım şeklini anlat olur derse takarsın
kolay gelsin

fiyat 100 tl arası olabilir hurdacılarda çıkma kazanlarda ucuzdur
ben bu pompaları çok beğeniyorum soğutma suyu sisteminde kireçten tıkanan boruları açmak için asit basıyorum içi paslanmaz fanı plastik yataklamalar grafit yani kısaca hiç bir şeyden etkilenmiyor küçük ve sessiz olması cabası debiside gayet iyi
tabi sen bilin sıfır almasan bile piyasa araştırması yap satıcıyo kullanım şeklini anlat olur derse takarsın
kolay gelsin

Saolun teşekkurler araştirayim

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

boşta derken susuzmu soğutma pervanesi olmadığı için soğüması su ile oluyor birde yataklar sürtmeden dolayı aşırı ısınır oda sulu çalışıyor

boşta derken susuzmu soğutma pervanesi olmadığı için soğüması su ile oluyor birde yataklar sürtmeden dolayı aşırı ısınır oda sulu çalışıyor

Evet sayin hasancam gunde caliscagi miktar araliklı olarak 10ar dakika. Ve en fazla 10 kere çalışır.

Merhaba hocam pompayi aldım
Fakat uzerinde kirmizi birsey var (hız ayari degil) o nedir acaba bi bilgniz varmi?

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1374077222314.jpg
    uploadfromtaptalk1374077222314.jpg
    32.8 KB · Görüntüleme: 12
  • uploadfromtaptalk1374077231484.jpg
    uploadfromtaptalk1374077231484.jpg
    39.1 KB · Görüntüleme: 8
  • uploadfromtaptalk1374077239731.jpg
    uploadfromtaptalk1374077239731.jpg
    31.1 KB · Görüntüleme: 8
Pompa sabit bir yerde olacaksa sürekli, bir kutu yapılıp içi izolasyon malzemesi ile kapla ;)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,872
Kullanıcılar
449,465
Son üye
osmansaribudak362

Yeni konular

Geri