Sesin frekansini degistirmek

polat0660

Üye
Merhaba sevgili forumdaslarim . Sazim icin akord degistirici bi devre lazim . Her notanin farkli frekansi var. Mesela benim sazim la akordunda . Yapacagim devre sesin frekans duzeyiyle akordumu degistirmesini istiyorum. Elim havya tutar . Elektronikten cok az anlarim. Devreyi bulamadim yardim ederseniz sevinirim. Gitar icin bu alet var fakat yapilisi devresi hic bir seyi paylasilmamis.

Ne602 ne612 lm602 mixer entegresi ile mixer yapmak gerekiyor. Anlayan birileri varsa yardım eder belki. Ben meraklıyım ama uğraşma fırsatım olmadı

Profesyonel bisey olsun istiyorum . Digitech Drop pedal diye bi pedal uretmis yabancilar onun gibi ufak fakat saniyesinde kelepce olmadan akort degistirmeli . Devreyi paylasan olursa benim gibi cok kisinin faydalanacagini biliyorum

Akordunu yapmak içinse devreye gerek yok prolar var pc veya android www.dailymotion.com/video/xcvfoc_baglama-akord_creation
Akordunu programsiz cekebiliyorum kendim benim bahsettigim sazin sesi la ilen tek bir tus ile hoparlorden cikan sesi ornegin si yapmak

Yokmu bu mantiga gore bi devre paylasacak profesyonel bi abimiz?

Elimde malzeme olsa denerdim de yok maalesef

voice pitch changer diye aramalısın.

fakat bu işte amatörsen bu iş seni aşar. birkaç transistör yada opamp ile olmuyor. dsp gibi chipler gerekir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri