sekonder koruma rolesi hakkında (micom)

3elibrahim

Paylaşımcı üye
arkadaslar og işi ile ugrasan meslektaslarımızın faydalanabilecegi micom (areva)sekonder koruma rolesi kullanım klavuzu.ben çok aradım buldum ama diger ilgilenen meslektaslarımın fazla aramaması ve faydalana bilmesi için buraya koyuyorum.popularitemi unutmazsanız sevinirim herkese kolay gelsin

Ekli dosyalar

• İŞLETME_K...pdf
    1.8 MB · Görüntüleme: 576
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Teşekkür mesajları silinmiştir. Lütfen teşekkür mesajı yazmak yerine + popülarite veriniz.

bizim şalt sistemi micom role ile korunuyor motorlarda micom 220 trofalarda 121 tipi .bizim sorunumuz bazı roleler enerji kesimlerinde salınım olduktan sonra set değerleri sıfırlanıyor sebebi ne olabilir. role beslemesi 110 vdc kesintisiz akü/rtdresör üzerinden vede redresör UPS den besleniyor değerler kayboluyor adresleri 1 oluyor dolayısı ile haberleşme kesiliyor.Yadım

arkadaslar og işi ile ugrasan meslektaslarımızın faydalanabilecegi micom (areva)sekonder koruma rolesi kullanım klavuzu.ben çok aradım buldum ama diger ilgilenen meslektaslarımın fazla aramaması ve faydalana bilmesi için buraya koyuyorum.popularitemi unutmazsanız sevinirim herkese kolay gelsin

bizim şalt sistemi micom role ile korunuyor motorlarda micom 220 trofalarda 121 tipi .bizim sorunumuz bazı roleler enerji kesimlerinde salınım olduktan sonra set değerleri sıfırlanıyor sebebi ne olabilir. role beslemesi 110 vdc kesintisiz akü/rtdresör üzerinden vede redresör UPS den besleniyor değerler kayboluyor adresleri 1 oluyor dolayısı ile haberleşme kesiliyor.Yadım

çözüm yok bu röleleri test etmeden almayacaksınız.
her dc gittiğinde ayar sıfırlanan röleleri sistemden çıkaracaksınız.

çözüm yok bu röleleri test etmeden almayacaksınız.
her dc gittiğinde ayar sıfırlanan röleleri sistemden çıkaracaksınız.
Soruyu anlamamışsın galiba dc kesilmiyor AC kesiliyor. çözüm yok ne demek bilgim yok deseniz daha iyi olurdu.

Soruyu anlamamışsın galiba dc kesilmiyor AC kesiliyor. çözüm yok ne demek bilgim yok deseniz daha iyi olurdu.

bizim şebekede binlerce röle var bizde hiç olmuyor sizde mi oluyor anlamadım erhan bey.
micomlar da hiç karşılaşmadım üstelik direk schneier ile görüşün bence.Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri