Screenset ayarları ve vb script yardımı

@gokhanatasever Sorunlara ilişkin çözümler paylaşılmıyor diye sitem ediyorsun sonra sen paylaşım yapmıyorsun.

Ne iş hacı abi ? :D

Kimse birsey paylasmiyor diyerek sitem ediyorsunuz ve nasil cozdugunuzu soylemeden gidiyorsunuz. Gercekten ilginc . Ayrica tamami buyuk harf kullanmak bagirmak anlamini tasir ve forumda yasaktir. bunu bir is yazismasinda yaparsaniz üstünüz tarafindan capslock sökülüp elinize verilir. Lutfen dikkat edelim

Son düzenleme:
Kimse birsey paylasmiyor diyerek sitem ediyorsunuz ve nasil cozdugunuzu soylemeden gidiyorsunuz. Gercekten ilginc !Ayrica tamami buyuk harf kullanmak bagirmak anlamini tasir ve forumda yasaktir. bunu bir is yazismasinda yaparsaniz ustunuz tarafindan capslock sokulup elinize verilir. Lutfen dikkat edelim
Az daha bekleyelim.. neden derseniz şimdi sorununu çözdüğü için işi ile ilgilidir.. Döner bi zaman ama bu ara dönmez.... Şimdi dönmezse derdi oldumu döner.. İnşallah döner..[emoji1][emoji1][emoji1]

Merhaba, forumda Mach3 ile ilgili daha önceleri birçok paylaşımım olmuştur... uzun zamandır da forumda birkaç tatsız durumdan dolayı ne takip ediyordum nede yazıyordum... son bir kaç gündür göz gezdirmek adına foruma girmeye başladım. arayüz tasarlama konusunda takıldığınız yerleri yazarsanız memnuniyet ile yardımcı olmaya çalışırım...

Merhaba, forumda Mach3 ile ilgili daha önceleri birçok paylaşımım olmuştur... uzun zamandır da forumda birkaç tatsız durumdan dolayı ne takip ediyordum nede yazıyordum... son bir kaç gündür göz gezdirmek adına foruma girmeye başladım. arayüz tasarlama konusunda takıldığınız yerleri yazarsanız memnuniyet ile yardımcı olmaya çalışırım...

Oooo hoşgeldin abi :D

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri