Schneider Electric Unity PRO XL nedir?

canerland

Üye
Schneider Electric Unity PRO XL bir forumda böyle bir programdan bahsedilmiş fakat ne işe yaradığı konusunda bir bilgi bulamadım.Bu programı duyan var mı?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Schneider Electric Unity PRO XL programı telemecanique PLC leri programlamak için kullanılan programdır.Bünyesinde PLC programlama,İnterbus,Scada ve Simulatör bulunmaktadır.

unit pro xl in kullanımıyla ilgili tukçe veya ingilizce dökümani olan varmı

Unity Pro , Schneider Electric PLC lerini programlayan yazılımdır.
Aynı yazılım ile Modicon M340, Premium ve Quantum PLC lerini programlayabilirsiniz.
Eğitim E-Eğitim

linkinden adım adım nasıl kullanacağınızı ve bir konveyör programının nasıl hazırlanacağını filmler eşliğinde ve türkçe takip edebilirsiniz.
saygılar

arkadaşlar daha önce unity pro xl i kullandım ama uzn zamandır kullanmıyordum. şu an açtığımda byle bir hata verior. ne yapmalıyım??

bu komutu işlemek için yeterli depolama yeri yok

yardımlarınızı bekliyorum.
otomasyon

bu program ile cihazlara baglanmadan simulasyon yapılabiliyor mu?
cihaz olmadan simulasyon yapan tavsiye edebileceğiniz bir program var mı arkadaşlar:?

unıty pro ust duzey IO ıhtıyacı olan programlar ıcın kullanılan bır lısans lı yazılımdır

bu program ile cihazlara baglanmadan simulasyon yapılabiliyor mu?
cihaz olmadan simulasyon yapan tavsiye edebileceğiniz bir program var mı arkadaşlar:?

UnityPro XL ile cihazlara bağlanmadan simulasyon yapılabilir. Hatta gerçekten neredeyse farksız bir biçimde sanal olarak kullanılabilmesi de güzel bir özelliği. Bunun için programı kurduktan sonra menülerden 'PLC' menüsünün altında Simulation Mode'u seçip programı built ettikten sonra connect'e basmanız yeterli.

arkadaşlar daha önce unity pro xl i kullandım ama uzn zamandır kullanmıyordum. şu an açtığımda byle bir hata verior. ne yapmalıyım??

bu komutu işlemek için yeterli depolama yeri yok

yardımlarınızı bekliyorum.
otomasyon

Muhtemelen kullandığınız ana işlemcinin iç hafızası yetersiz geldiğinden böyle bir hatayla karşılaşıyorsuz. Sorunu çözmek için ana modülünüzdeki PCMCIA tipindeki 'slot-A' ya hafıza kartı yerleştirip UnityPro'dan da 'slot-A' için yerleştirdiğiniz ürünü seçip built edip programı tekrardan PLC'e göndermeyi deneyin ...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,603
Son üye
devrim25

Yeni konular

Geri