Schneider Altıvar 71 EPF1 Hata Sorunu

Vinç kedi atv 71 epf1 hata kodu düşürmektedir. harıci ekıpmanlar sorunsuz çalışmaktadır. bu konuda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. iyi çalışmalar

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
6568Ekran_Goruntusu_-_2017-04-15_11-53-32.png

Harıcı hata durumu olusturan frenleme dırencı motor korumalar ve drıver ok sınyalı toplam dört kontak üzerinden alıyor hata kodunun acılımını biliyorum fakat arıza durumunu olusturan hıc bır sorun bulunmuyor sürücü 24 saatın belli belirsiz zamanlarında bu arızayı verıyor. Sürücü yenisi ile değişti hala aynı durum devam edıyor merak ettiğim diğer köprü ve kanca sürücülerinden kaynaklanan bi durum olabılır mı 6 senedir bu suruculerle calısmaktayım bu zamana kadar yasanılan arızaları yakaldım fakat bu arıza canımı sıkmaya başladı

Dijital girişlerden bir tanesi coast stop veya safe stop gibi acil durum olarak ayarlanmış olabilir mi? Bir ihtimal bu durumdan .

Dijtaller sadece hareket ve hız adresli coast ve safe stop ataması yok safe atması sadece ana kancada mevcut

Dijital girisleri hangi makroda kullaniyorsunuz?Birde surucu baglanti sink mi sourcemi?Eger source ise sink baglanti yaparmisiniz.Daha once konvoyor uygulamasinda bu arizayi almistik.Arizayi sonradan bulmustum.Encoder.

Ustalar yaşamış olduğum epf1 arızasını yakaladım. Üç sürücü kendi içinde master slave şeklinde çalışıyor. Ana kanca bu geminin kaptanı tabiri caizse[emoji4] ana kanca sürücüsünün haberleşmesini kesip sorun yasadıgım kedi sürücüsünü devreye alabıldım. Ana kanca üzerinde yaptığım kontrolde haberleşme kartında sorun olduğunu gördüm. İlginç olan kendi kartında sorun olmasına ragmen hata vermeyıp diğer sürücüyü hata durumuna sokması. Schneıder ile görüşüp canopen manualı temin edicem yardımcı olmaya calışan arkadaşlara tesekkür ederim iyi çalışmalar

Ömer arkadaş bu dosya istediğin dosya olabilir.

Ekli dosyalar

• ATV61_71_Canopen_EN_.pdf
    443.3 KB · Görüntüleme: 47

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri