sıemens soft starter anlamadım

abı_hayat

Üye
arkadaşlar çalıştığım iş yerinde siemens soft starter var üzerindeki düğmeler nedir anlayamadım internetten bulamadım nasıl bağlanır ve ayarlanır anlatırsanız çok sevinirin

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Her güç ve modeldekı butonların durumu fonksıyonu farklıdır.Burada model vermedıysen sen ınternetde hiç bulamazsın..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her güç ve modeldekı butonların durumu fonksıyonu farklıdır.Burada model vermedıysen sen ınternetde hiç bulamazsın..
sıemens soft starter arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim üzerindeki düğmeler ne işe yarıyor bulamadım verdiğiniz linkler de yok

Son düzenleme:
Abı hayat, yazılanları okurmusun.Kullandıgın spftstarterın modelı nedır, beya motorun kaç kw.

kahin amerika'ya gitmiş telefonu da yok modeli yazmazsan onu bilecek bir tek sen varsın...

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri