Sıemens E 1041 çamaşır makinası f21 arıza motor diyo kömürlerini kontrol ettim sağlam yardım ustalar

SIEMEN E 1041 ÇAMAŞIR MAKİNASİ ARIZA F:21 MOTOR DİYOR KÖMÜRLERİNE BAKTIM SAĞLAM SARGI SAĞLAM YARDIM

• Ustalar yardım sıemens E 1041 f 21 arıza motor

Oy: 0 0.0%
  • Kömürleri sağlam

• Sargı sağlam başka neresine bakalım yardım ustalar

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .
Sıemens E 1041 çamaşır makinası F:21 arıza motor diyo kömürleri kontrol ettim sağlam sargılar sağlam başka neresine bakabilirim ustalar yardım.

Ysn dincer kardeş kartı söktüm roleyi konrol etcem inşallah arıza çözülür teşekkürler.

Ysndincer kardeş 3 tane role vardı kartta kontrolünü yaptım sağlam yerine taktım tekrar bi makinayı açtım yine F:21 arıza kodu geçiyo bu makinalar bu arıza kodunu silmesi için resetleme olayı varmı?varsa nasıl resetlenir bir resimde atcam sıemens E 10-41 7kğ

20150612_110655.jpg

Sayın husnutan kömürler sağlam karttaki roleleri kontrol ettim onlarda sağlam.birde bi servis çalışanı siemensten reset at dedi bana tarif etti ve ben dediği işlemi yaptım bu seferde F:21 motor arızasından F:63 ekrana geldi ya ben yanlış resetleme yaptım bilmiyorum ama o ustanın tarifine göre yaptım.F:63 arızasını sordum kart uyuşmazlığı dedi fakat ilk defa ben söktüm kartı ana kartla dokunmatik olan kartta orjinal hiç servise gitmedi şu an hangisinde sorun bilmiyorum ustalardanda bi yardım ilginize teşekkür ediyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri