sıcak su problemi

herkese selam geçmiş bayramınız mübarek olsun arkadaşlar bilgisi volan arkadaşlar yardımcı oursa sevinirim baymak baxi marka kombi 10 dakika sıcak su veriyor ondan sonra sönüyor biraz soğuk su verdikten sonra tekrar çalışıyor sizce bunun arızası ne olabilir şimdiden teşekkürler...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Aklıma gelen ilk iki nedeni paylaşmak istedim.su sıcaklık ayar düğümesi(termostat) ayarı düşük olunca su ısınır ısınmaz ısıtmayı keser ve soğuk su akışı başlayınca tekrar ısıtma devreye girer.Bu durumda ısı ayarını yükseltmak gerekir.İkinci neden:Sıcak suyu kullanırken dağirede bulunan herhangi bir musluğu açınca,kullandığınız sıcak su basıncı azalırsa (su akışı azalırsa) kombinin ısıtma fonksiyonu devre dışı kalabilir.Kolaygelsin

Arkadaşım benim evimde aynı sorun vardı ısı sensörlerini değiştim sorun kalmadı kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri