Sizce klima bakım birim fiyatı ne olmalı?

KLİMA TEMİZLİK BİRİM FİYATI OLARAK NE UYGULUYORSUNUZ(GAZ HARİÇ TOPLU KLİMALARDA)

• 15-20 TL ARASI

Oy: 4 15.4%
  • 20-30 TL ARASI

Oy: 2 7.7%
  • 30 -40 TL ARASI

Oy: 3 11.5%
  • 40-50 TL ARASI

Oy: 10 38.5%
  • 50 -75 TL ARASI

Oy: 7 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    26

demiray teknik

Profesyonel Üye
Arkadaşlar malum yaz yaklaşıyor (tabi yağmurlar böyle devam etmezse!!)
sıcaklarda klimaların durumları malum senelerden beri el vurulmamış klimalar a gideceğiz...

56 adet klimaya sizi temizlik Bakım için çağırsalar birim fiyatı ne verirsiniz??

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşlar ben oyumu 40/50 tl arası için kullandım ve geneldde de sayı çoksa 40 50 arasında fiyat uyguluyorum...iç ünitenin ucuz olmayan kimyasalla(10 15 liralık kimyasalı artık kullanmıyorum) temizlenmesi tavanın sökülüp yıkanması fanın temizlenmesi yatakların yağlanması filtre ve kapak grubununda ilaçlanıp temizlenmesi ve dış ünitenin kimyasal ile temizlenmesi yaptığım başlıca işlemler

Yapmayın 15-20 demeyin arkadaşlar.... 40-50 dir o işin Hakkı .... öldürmeyin piyasayı... öLdürmeyin mesleği...

Yapmayın 15-20 demeyin arkadaşlar.... 40-50 dir o işin Hakkı .... öldürmeyin piyasayı... öLdürmeyin mesleği...
üstadıma katılıyorum 15-20 tl alan arkadaşlara saygı duymakla beraber meslektaşıma katılıyorum..... buradaki meslektaşlarımı tenzih ederim..zaman zaman görüyorum bu fiyatlara yapılan klimalarda kapak bile sökülmeden temizlik yapılmasını bazende arayan müşteriler aldıklaı fiyat karşısında ee 15-20 tl ye yapıyorlar işi ben sizi belki daha ucuz yaparsınız diye aramaştım diyince(15 20 liradan dahaucuz bir rakam belki 5 6 liraya temizlememiz bekleniyor!!!) o zaman çağırın o oarkadaşlar gelsinler o paraya ''SU TUTSUNLAR '' diyorum

evet arkadaşlar bu konuda yorum ve oylarınız bu kadarmı???
bu konuda yorum yapanlara ayrıca piYasada bulamayacağınız mitsubishi arıza kodları HEDİYE EDİLECEKTİR....:cool::cool::cool:

Heavy mi yoksa Electric mi ?? :)

en az 50 ile 75 arası senin yaptığın işlemler buysa oradaki iş 1 hafta kadar sürer ve malzemeyi geçtim iş işçiliğe girer merak etmeyin işi 9 tl. olarak fiyat verenlerde var :D

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri