Sizce En Akıllı Röle Hangisidir...?

Özelliklerini soylerseniz fiyat verebilirim yarın. Bu arada Güralp vinc demisiniz?
Evet Güralp vinçteyim kardeşim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Geçtiğimiz aylardaki tüyap fuarında gördüğümde İMET uzaktan kumanda takıyorsunuz vinçlerinize.Hetronic markasını kullandınız mı ? Fuardan sonra Hetronic lerle ilgili firmanıza ziyaret etmeyi düşünüyordum tesadüf eseri burada sizinle tanıştım.Biz ayrıca otomasyon firmasıyız o yüzden akıllı röle yazısıını görünce mesaj atmak istedim. :)

Hetronic kumandayı biliyorum ama sirketim hiç kullanmadı akıllı roledede biz zelio kullanıyoruz ucuz ve akıllı role aramamın sebebi firmamızla ilgili değil benim kişisel bir projemde kullanacak olmamdan dolayı dir sirketimizi ziyarete gelirseniz sizinle tanışmayı çok arzu ederim

Son düzenleme:
Ayni sekilde bende isterim.İletişime geçmek isterseniz asagidaki numaradan veya mailden ulaşabilirsiniz. İrtibata geçersek sevinirim.Crouzet urununde de fiyat olarak yardimci olmakta isterim eğer ürünü begendiyseniz.
mail : [email protected]
iletişim no : 539 660 73 75
Ercan Yar

Ayni sekilde bende isterim.İletişime geçmek isterseniz asagidaki numaradan veya mailden ulaşabilirsiniz. İrtibata geçersek sevinirim.Crouzet urununde de fiyat olarak yardimci olmakta isterim eğer ürünü begendiyseniz.
mail : [email protected]
iletişim no : 539 660 73 75
Ercan Yar
Ercan bey bana 6 giriş 4 çıkış yada 8 giriş 4 çıkış bir akıllı röle lazım analog okumasına yada çıkış vermesine gerek yok. Şu anda deneme sürümünde olan bir proje hazırlıyorum müşteri isteğine göre ek modüllerle genişleteceğim tabi piyasaya sürüldüğünde tutarsa :) Bunun için bir fiyat verirseniz sevinirim.

Eray Bey Hayırlı aksamlar.Bir süredir şehir dışındaki işlerimin yoğunluğundan dolayı siteye giremedim.Az önce sisteme giriş yaptım ve akıllı röle ile ilgili son mesajınızı okudum.Bu isteginiz gecerliyse p.tesi fiyat verim.Kusıra bakmayın valla.

Iyi akşamlar Ercan bey isteğim hala geçerlidir fiyat teklifinizi bekliyorum ilginiz için teşekkürler

Rica ederim..P.tesi görüşmek uzere o zaman :)

Eray Bey Hayırlı işler..Nasılsınız ?

Yukarıdaki mesajlaşmalarımıza istinaden projeniz için fiyat çalışması yaptım.
Stoklarımda Crouzet12pnp giriş - 8 röle çıkış - 24VDC -CD20 milenyum3 serisi akıllı röle var. Programlama kablosu ile birlikte ürünün net fiyatı 140€+KDV.Stokda 6 veya 8 girişli - 4 röle çıkışlı akıllı röle bulunmadığı için yukarıdaki modelin fiyatını verdim.

Eray Bey eğer projenizde verdiğiniz giriş-çıkış lar da değişiklik olmaz ise alternatif önerim olucak.

Akıllı röleden daha uygun fiyatda Unıtronics marka Jazz serisi PLC lerimizi kullanabilirsiniz.

Unitronics JZ20-R10 model plc 6 dijital giriş - 4 röle çıkışlı üründür.Fiyatı 102$ + KDV.

Bir akıllı röleden daha fazlasına sahip olup yazılım cdsi ve kablosu ürün kutusunda verilir.USB portu ile yazılım imkanı tanıyor zaten.Ladder olarak yazılır.Uygulama arayüzü pratik güzel kullanışlı bir plc dir.

Teknik dökümanında daha kapsamlı bilgiler var.Eğer isterseniz mail olarak yollarım.

Israrcı değilseniz akıllı rölede rahatlıkla plc lerimizi tavsiye ederim.

İYİ ÇALIŞMALAR

Eray Bey Hayırlı işler..Nasılsınız ?

Yukarıdaki mesajlaşmalarımıza istinaden projeniz için fiyat çalışması yaptım.
Stoklarımda Crouzet12pnp giriş - 8 röle çıkış - 24VDC -CD20 milenyum3 serisi akıllı röle var. Programlama kablosu ile birlikte ürünün net fiyatı 140€+KDV.Stokda 6 veya 8 girişli - 4 röle çıkışlı akıllı röle bulunmadığı için yukarıdaki modelin fiyatını verdim.

Eray Bey eğer projenizde verdiğiniz giriş-çıkış lar da değişiklik olmaz ise alternatif önerim olucak.

Akıllı röleden daha uygun fiyatda Unıtronics marka Jazz serisi PLC lerimizi kullanabilirsiniz.

Unitronics JZ20-R10 model plc 6 dijital giriş - 4 röle çıkışlı üründür.Fiyatı 102$ + KDV.

Bir akıllı röleden daha fazlasına sahip olup yazılım cdsi ve kablosu ürün kutusunda verilir.USB portu ile yazılım imkanı tanıyor zaten.Ladder olarak yazılır.Uygulama arayüzü pratik güzel kullanışlı bir plc dir.

Teknik dökümanında daha kapsamlı bilgiler var.Eğer isterseniz mail olarak yollarım.

Israrcı değilseniz akıllı rölede rahatlıkla plc lerimizi tavsiye ederim.

İYİ ÇALIŞMALAR

İlginiz için teşekkürler Ercan Bey şu anda işlerimin yoğunluğundan dolayı kendi projemle pek ilgilenecek fırsat bulamıyorum keza kendi projemle ilgili yaptığımız ufak çaplı bir piyasa araştırmasında da pek iyi geri dönüşler alamadık :D fakat olumlu bir durumda FBD sini çok beğendiğim Crouzet ilk tercihim olacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri