Sizce En Akıllı Röle Hangisidir...?

Eray KIRIMLI

Katılımcı Üye
Sevgili meslektaşlar bir çoğumuz akıllı röleleri LD yada FBD olarak programlamışız dır. Sizce FBD programlama dili olarak en fonksiyonel ve kullanışlı olan akıllı rölenin ismi nedir. Bence Schneider Electric firmasının çıkardığı Zelio akıllı rölelerdir. Sizlerinde fikirlerini bekliyorum kolaylıklar diliyorum.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sevgili meslektaşlar bir çoğumuz akıllı röleleri LD yada FBD olarak programlamışız dır. Sizce FBD programlama dili olarak en fonksiyonel ve kullanışlı olan akıllı rölenin ismi nedir. Bence Schneider Electric firmasının çıkardığı Zelio akıllı rölelerdir. Sizlerinde fikirlerini bekliyorum kolaylıklar diliyorum.
evet kesinlikle zeliolar programlarken basit özellikle LDDER diagramında fakat sıemensin logolarıda bilen için zor deil sadece biraz karmaşık. kullanmadım ama delta marka proramlayıcılarında basitliinden bahsedyorlar.

GEMO Bİ İNCELEYİN DERİM

Gemo da bildiğim kadarıyla FBD yok yanılıyorsam uyarın lütfen

Son düzenleme:
Crouzet - Fransa ürünüdür. Milenyum3 serisi tavsiyem. Ürünün yetkili distributorum.0539 660 73 75 nolu telefondan görüşebiliriz.

Crouzet - Fransa ürünüdür. Milenyum3 serisi tavsiyem. Ürünün yetkili distributorum.0539 660 73 75 nolu telefondan görüşebiliriz.
Crouzet kullandım kardeşim zelio soft un aynısı zaten. Schneider a zelio için fason üretimde yapıyor diye biliyorum fakat fiyatı zelio kadar :)

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,593
Son üye
purplelake

Yeni konular

Geri