Sürücü programlama

Merhabalar arkadaşlar.

Firmamız asansörcüler için trafo ve frenleme direnci imalatı yapmaktadır.

Asansörcülerin kullandığı sürücüler var. Konuya hakim olanlar yorum yapıp bilgi verirse çok sevinirim. Kolay olmadığını biliyorum ama imkan var istek var.

Asansörcülerin kullandığı sürücülerin imalatını yapmak istiyorum. Maliyeti vs önemli değil. PCB kart delinir lehimlenir bire bir yapılırda en sonunda programları nasıl ne tür program kulanılıyor sizce programlanması çok mu zor ? çok satırlı kodlar mı ? biraz bilgi verirseniz sevinirim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
mikro işlemcilerle ve delphi c++ gibi dillerle ve uzman kişilerle yapabilirsiniz..ancak bu konu çok önemli herhangi birinin bunu yaptım demesiyle olduğunu sanmıyorum zira güvenlik çok önemli.. asansör hepimizi ilgilendiiryor birçok sertifika alınmalı vs...
Bence sizin yapmaktan çok izin işlerini çözmekten başlamanız daha doğru olur..

Merhabalar arkadaşlar.

Firmamız asansörcüler için trafo ve frenleme direnci imalatı yapmaktadır.

Asansörcülerin kullandığı sürücüler var. Konuya hakim olanlar yorum yapıp bilgi verirse çok sevinirim. Kolay olmadığını biliyorum ama imkan var istek var.

Asansörcülerin kullandığı sürücülerin imalatını yapmak istiyorum. Maliyeti vs önemli değil. PCB kart delinir lehimlenir bire bir yapılırda en sonunda programları nasıl ne tür program kulanılıyor sizce programlanması çok mu zor ? çok satırlı kodlar mı ? biraz bilgi verirseniz sevinirim

Ben elazıgda asansör kumanda kartı yapıyorum ve asansör kapı sürücüsü de yapıyorum hız kontrolde yapmaya çalışıyoruz istersen hazır ürün veriyim saatin

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,915
Son üye
eylulllll33

Yeni konular

Geri