Sürücü Parametre Sorunu

meltem11

Üye
Arkadaşlar resimdeki cihazla başım dertte..
sorunu çözemedim, yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Ekli dosyalar

• IMAG0710.jpg
    IMAG0710.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 77
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Hangi durumda veriyor bu hatayi ,ne amacli kullaniyosnz biraz ayrintili bilgi verin

Hangi durumda veriyor bu hatayi ,ne amacli kullaniyosnz biraz ayrintili bilgi verin
Kardeşim ilgin için teşeklürler, cihaz çocuk oyun makinesinden söküldü..
Star verilince bu hatayı veriyor..
Manuelini indirdim, parametrelerini girdim fakat hala bu hatayı veriyor, sanırım atladıgım biyer var..
Yardımcı olursanız sebinirim..

Kardeşim ilgin için teşeklürler, cihaz çocuk oyun makinesinden söküldü..
Star verilince bu hatayı veriyor..
Manuelini indirdim, parametrelerini girdim fakat hala bu hatayı veriyor, sanırım atladıgım biyer var..
Yardımcı olursanız sebinirim..

ilk hatası start verilince E.OC.A veriyordu..
Ben cihazı fabrika ayarlarına cevirdim, ondan sonra bu hatayı verdi..

⒈Check whether the motor has got short circuit and whether the insulation of the output wires is good. ⒉Check whether the motor is rotating with some external jamming force and whether there is a sudden change of mechanical load.
⒊Check whether the inveter’s capacity is too small and increase its capacity.
⒋Check whether there is a sudden change in the power grid voltage.

motoru ve baglantılarını kontrol edin, motorun yükünü kontrol edin, kapasitesini ve voltajını kontrol edindiyor..

C085 Rated Motor Voltage Factory Setting:220/380 It is set according to the rated voltage value of the namplate. For 230V class inverters the default is 220, while for 400 V class inverters the default is 380V.

buradaki 85 numaralı parametreyi değiştiremiyorum, en fazla 250 v kadar cıkıyor, 380 yapamıyorum..
sanırım bundan oluyor..

cihazın burada manueli var..

Ekli dosyalar

• docslide.us_holip-201207110500417645.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 14
Bu surucu zaten cikista 380v vermiyor gordugum kadariyla uzerindeki etikette 220v 3ph yaziyor.
Surucubeslemesi tek faz mi
Motor kalkis yontemi nedir yildiz mi ucgen mi
Motoru ucgen baglayip bu parametreyi 230 v a ayarlayip denediniz mi

Motorda üçgen baglantı var, giriş tek faz yani 220 volt..
Bu parametre 220 v ta..

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri