Rs-485 ve rs422 tx+/tx- ile tx+/- rx +/- kablo uçları tespiti ve voltaj ölçümü

Beyler çok faydalı bilgiler paylaşılmış teşekkürler.

Arkadaslar merhaba, öncelikle cok yararlı bi baslik olmus ellerinize saglik. Bir sorum olacakti.
Rs 422 Transmitteri i Rs 485 Receiver a bağlamak icin tx leri ve rx.leri kendi arasinda birleştirip bagliyoruz, o konuda anlastik, ama kafama takılan soru şu
RS485 transmitter i Rs422 receiver a nasil baglarim? Bence baglayamam araya bi amp.tarzi birseyler koymak gerek?

Son düzenleme:
Arkadaslar merhaba, öncelikle cok yararlı bi baslik olmus ellerinize saglik. Bir sorum olacakti.
Rs 422 Transmitteri i Rs 485 Receiver a bağlamak icin tx leri ve rx.leri kendi arasinda birleştirip bagliyoruz, o konuda anlastik, ama kafama takılan soru şu
RS485 transmitter i Rs422 receiver a nasil baglarim? Bence baglayamam araya bi amp.tarzi birseyler koymak gerek?
Evet evirici mi çevirici mi dersin, bunlardan koymak gerek.

Öyle bi kart tasarlamak istiyorum onerebileceginiz bi entegre/IC var mi?

başlık için teşekkürler oldukça güzel faydalandım

1. allahın bir kulu şuraya RS485in rx ve tx ucunun bilgisayarın com port soketinin kaçıncı pinlerine bağlanacağını söyleyebilir mi?
  2. 2 saat şemayı kopyala yapıştır yapacağınıza rx'i 3e tx'i 5 bağla deyin bitti gitti. Millete boşa vakit kaybı yaptırıp siteye üye yapmakla uğraştırmazsınız. TEŞEKKÜRLER

Sanki zorla üye edildinizde sitem ediyorsunuz bilgiyi alıp kaçmakla çok iyi yapıyorsunuz. Bir teşekkür ederdiniz

Söyleyene bak sitem etmiş gitmiş!!! Tamam sitemini et de bi zahmet yazsaydın okuyamadın mı, hata yapmaktan mı korktun? Resimde pinler numaralar var saygı göstereceğine klavye delikanlılığı yapmak kolay!

sevgili ve saygılı arkadaşlar kimsenin klavye mafyalığı yaptığı yok. paylaştığınız siteleri resimleri görmek için yüce admin veya adminler siteye üye olmalısınız diye link koymuş. madem zorlama yok sitede, bu ney? siteyi, açılan veya açtığınız konuyu dikkate aldım için mecburen üye oldum. BELKİ günlerce uğraştığınız kafa patlatıp öğrendiğiniz paylaşımlarınız bir işe bir amaca ulaşsın diye.
kırdığım kişiler olduysa özür dilerim.

.. mecburen üye oldum...

Vah vahhh , üstelik bir sürüde paranı almışlardır .
Bunlar böyle hiç acımazlar.
Gerçi davul dengi dengine.. derlerrr..

maujvs.gif

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,593
Son üye
purplelake

Yeni konular

Geri