Resimdeki fiber optik sensör hakkında

redskymuscular

Katılımcı Üye
Arkadaşlar
resimdeki fiber optik ile ilgili bir kaç şey danışmak istiyorum.
2 parça şeklinde geldi ürün. göze bağlı fiber optik kabloyu kısaltmamda bir sakınca olur mu?
bir de demonte ettiğim fiber optik sensörde bir NO bir NC vardı. Bunda sadece 1 adet NO var. Bundan bir adet NC nasıl elde edebilirim. Her ikisinide ihtiyacım var

Ekli dosyalar

• 20160725_090453.jpg
    20160725_090453.jpg
    215.8 KB · Görüntüleme: 56
Arkadaşlar
resimdeki fiber optik ile ilgili bir kaç şey danışmak istiyorum.
2 parça şeklinde geldi ürün. göze bağlı fiber optik kabloyu kısaltmamda bir sakınca olur mu?
bir de demonte ettiğim fiber optik sensörde bir NO bir NC vardı. Bunda sadece 1 adet NO var. Bundan bir adet NC nasıl elde edebilirim. Her ikisinide ihtiyacım var

kabloyu kısaltmanda sakınca olmaz fakat kabloyu 90 derece şeklinde düz kesmen lazım yankeski pense maket bıçağı vs olmaz onun özel kesme bıçağını kullanman gerekir NO kontağına bir röle bağlayarak hem NC hemde NO kontağı elde edebilirsin

maket bıçağı vs olmaz onun özel kesme bıçağını kullanman gerekir NO kontağına bir röle bağlayarak hem NC hemde NO kontağı elde edebilirsin
hocam elimde yan keski var, maket bıçağı var ama özel bıçağı yok
kısaltmamda lazım.
ne yapmalıyım şimdi

maket bıçağı ile çok dikkatli 90 derece düzgün kesersen ezdirmeden olur ...

maket bıçağı ile çok dikkatli 90 derece düzgün kesersen ezdirmeden olur ...
knipex in çok güzel,(keskin) yan keskisi var elimde. maket bıçağından biraz korkuyorum ne yalan söyliyim.
olmaz mı?
bir de oldu ya bir problem oldu daha geriden bir kez daha kessem kurtarmaz mı??

hocam kusura bakmayın çokça sormuş bulundum.
2 adet parça çıktı kutunun içinden. belki bunlardan biri dediğiniz parçadır.
bu parçalar ne işe yaramakta

Ekli dosyalar

• 20160725_122027.jpg
    877.8 KB · Görüntüleme: 41
  • 20160725_122038.jpg
    865.9 KB · Görüntüleme: 39
şeffaf olanda bıçak vardı abi haklıymışsın. kırmızı olan ne işe yarıyor anlayamadım.

Keyence marka deil mi bu. Eger oleyse mode dugmesine basarak istedgiin sekilde NC ve NO yapabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,924
Son üye
xxdangee

Yeni konular

Geri