resimdekı mosfet nereden bulurum

tekin126

Profesyonel Üye
2111111.jpg
resımdekı mosfetten enaz 100 adet ihtiyacım var türkiyede varmı çinden gelecekte bir ay surer enaz

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
karaköye gitme sansınız varsa orada cok satıcı var cok daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

karaköyde elemanım var araştırıyor ama fiyatlar çok uçuk 10-12 tl den aşağı yok çinden 3-3.5 tl kargo dahil gelıyor 15 gun işi aksatmasam gerısı sorun olmıyacak artık ilk etapta ucuz pahalı bakmıcam

o kadar uyçmus mu fiyatlar. dolar arttı bahanesine ********* millete.
malzemede biraz iri fiyat daha da artıyordur :)
yurdum insanı. sever ticareti yani.

800 volt 17 A muadil üründe olur varsa tabi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizim burda BU808DFI 15 kağıda okutuyorlar :(

merhaba ticaretı hepımız sevıyoruz da birazda ticaret yapacağımız kişiyi duşunsek altin yumurtlıyan tavuğu tek tek her gun alacağına toptan bırseferde almak için kesmeye benzıyor bu iş bu sebepten dolayı esnaflıktan tiksinir oldum firsatını buldukça enaz kazıklanacağım yere gıdıyorum eskişehir esnafını sildım istanbul esnafi mecburıyetten gözum dişarda eskıden dişardan alamıyorduk ama şimdı oyle değıl bakkaldan alır gıbı hatta dahada kolay evde oturduğun yerden sıparış verıyorsun kapıya gelıyor tek dezavantaj zaman​

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri