Reklam - Tabela - Cnc Dükkanı açmak istiyorum yardım .

denız5353

Üye
Arkadaşlarım abilerim herkeze hayırlı günler olsun
Ben bir zaman diliminden sonra tabela reklam dükkanı açmak istiyorum fakat muallakta kaldım şimdi ilk olarak
bir tabelacının yanında çalışıp işin bir ucundan anlamaya çalışacagım zaten önceden kucuk ışıklı tabela yapıp satıyordum harçlığımı çıkartıyordum ve elektronik e çok ilgim var ve az cok anlıyorum ilk aklıma elektronikçi açmak geldi istanbulda fakat pek olumlu dusunemedım musteri kitlesi ne olacak felan filan derken tabelacı açarsam elektronik bilgim ışıklı tabelalarda işey yarayacaktır diye bende bir birikimle karar verdim ki
cncmakinası alıp kesim işlerini yapıp dijital baskı makinası benzeri makinaları alsam bır tabela reklam dükkanı atolyesi açsam dükkan kucuk olmayacak herkez oyle dıyor kucukluk bıttı buyuk yer olacakmıs nasıl olur dedim aklıma takılan konu buradaki esnaflar musterim olsa pek işim olamaz bir iki tabela işi ile yurumez yani okadar masraf yapacagımdan oturu musteri kitlem neresi olabılır belediyenin mi tabelasınımı yapcam buyuk sırketlerınmı nasıl bir kapak atabilirim bana bir yol çizerseniz ne mutlu bana herkez para var diyor yani bu kadar masrafa değermi bu arada yer İstanbulda olacak okunugunuz için Allah razı olsun . yardımınıza ihtiyacım var saygılar abilerim kardeşlerim ..

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri