Regüleli kablo bağlantısı Hk. Yardım

kont17

Üye
Arkadaşlar bu gün iş yerinde elime regüleli ksblo geçti bağlantı için için kutu içeriğinde bazı kauçuk (ısı büzüşmeli ek mufu) malzemelr çıktı işi düzügün yapmak içn tarif edebilecek kimse var mı? Telin iki ucunada voltaj uygulamam gerekir mi? (Telin başlangıç ve bitşine )Besleme hattının kablo kesiti ne olmalı hat zayıfsa zamanla evin hattını yakar mı? Kablonun üzerinde örgülü tel var buna toprak vermek gerekirmi dışında yalıtım var.Faturasında 20W/M yazıyor. uzunluğu 100 metre. Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Kablo tahmini kaç amper çeker. Bunu bir su borusu üzerine saracağım. Teşekkürler.
upload_2015-12-1_9-34-27.png

Son düzenleme:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Arkadaşlar bu gün iş yerinde elime regüleli ksblo geçti bağlantı için için kutu içeriğinde bazı kauçuk (ısı büzüşmeli ek mufu) malzemelr çıktı işi düzügün yapmak içn tarif edebilecek kimse var mı? Telin iki ucunada voltaj uygulamam gerekir mi? (Telin başlangıç ve bitşine )Besleme hattının kablo kesiti ne olmalı hat zayıfsa zamanla evin hattını yakar mı? Kablonun üzerinde örgülü tel var buna toprak vermek gerekirmi dışında yalıtım var.Faturasında 20W/M yazıyor. uzunluğu 100 metre. Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Kablo tahmini kaç amper çeker. Bunu bir su borusu üzerine saracağım. Teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 29004

kablo bunun aynısımı
www.emresupcin.com/wp-content/uploads/2012/12/Koaksiyel-Kablo_emresupcin1-300x225.jpg

Benziyor ama tam olarak bu değil içinde iki ucu var. elektrik verince ısınan bi kablo

ilk mesajınızda yazmışsınız 20w/m diye yani kablonun 1 metresi 20w enerji tüketiyor. komple 100 metre kullansanız 10A civarında akım çeker

kabloyu topraklamanızda fayda var

Resiztans kablosu / ısıtıcı kablosu ,her iki ucuna voltaja gerek yok ,boruya dola ,en son kestiğin ucu porselen klemens ile birleştir. İl iki uca Faz-Nötr ve dış kılıfa toprak bağla...

Ekli dosyayı görüntüle 29004
Mrb kont17 su borularinin etrafina donmamasi icin bende buna benzer bi kablo sarmak istiyorum. Tecrubelerinizden yaralanmak isterim.
1. Duvarin icindeki borulara dosyeince sikinti olur mu?
2.su borularinin etrafina dolayip prize taksak yereli mi?
3.bir seferde ev elektirigi icin en fazla kac metre kesintisiz baglayabilirzi.
4. Yangin riski filan.nasildir nedir.
5. Regulerli kablo mu? Yoksa elektrikli battaniye teli mi kullanmak dah uygun?

Koyde her.kis donan

Mrb kont17 su borularinin etrafina donmamasi icin bende buna benzer bi kablo sarmak istiyorum. Tecrubelerinizden yaralanmak isterim.
1. Duvarin icindeki borulara dosyeince sikinti olur mu?
2.su borularinin etrafina dolayip prize taksak yereli mi?
3.bir seferde ev elektirigi icin en fazla kac metre kesintisiz baglayabilirzi.
4. Yangin riski filan.nasildir nedir.
5. Regulerli kablo mu? Yoksa elektrikli battaniye teli mi kullanmak dah uygun?

Koyde her.kis donan

Isıtıcı kablo veya rezistans kablo diye aratın birçok ürün var. Termostatlı çalışanlar sürekli düşük güçte çalışanlar. Basit bir izolasyon içine kablo döşenirse daha sağlıklı olur. Güvenlidir.

http://www.formmuhendislik.com/tr/13943/Heat-Tracing-Isitici-Kablo-Isi-Izleme-Rezistans-Kablo

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri