proteus ta kapanma sorunu

system16

Üye
Merhaba arkadaslar...

bnm sorunum programı kullanırkEn bı sure sonra otomatık kapanıyo bunu nasıL halledebılırım??

herhangibir hata mesajı yazmıyorsa büyük ihtimalle senin windowstandır,kaldırıp tekrar yüklemeyi denedin mi?

bendede aynı sorun var.herhangi bir hata vermeden çalışırken kapanıyor.başka bilgisayarlara kurdum yine aynı.windowsta sorun yok.sebebi ne olabilir.

ewt wındowsta sorunum yok.. Hata mesajı vermeden kendi kendine kapanıyor

Bence bu sorun Önceki versiyonnun üzerine kurmaktan kaynaklanıyorçÖrneğin 7.1sp2 yi kaldırıp 7.2 sp6 yükledim bende de kapanıyor.Ama yeni formatlanmış bir makineye direk 7.2 sp6 yükledim sorunsuz çalışıyor..

Vistada eski sürümlerin böyle hatalar verdiğini biliyorum. Belki ondandır. Yeni sürümleri deneyin bir de.

Vista ile alakası yok.
Hata sebebi daha önce açıklanmıştı.Aranırsa bulunabilir.

akadaşlar proteus'u kurdum gayet güzel çalıştı belirli bir süre sonra veya pc'yi
kapayıp tekrar açılınca proteus artık açtığımda tekrar kapanıyor neden kaynaklanıyor dedim acaba virüs'mü var diye iki defa c'ye ve d'ye format
attım fakat sonunç aynı biraz araştırdım (isis) ekze'sinin 2.65 mb'tan 2.72 mb
yüseliyor ve sonunç olarak ekze görevi terk ediyor bu neden oldugu anlayamadım bende cd'si var ondan kuruyorum bazı pc'lerde sorunsuz çalışıyor
pc'ler üzerinde uzman arkadaşların yadımını bekliyoruz şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,917
Son üye
kasva1965

Yeni konular

Geri