proje ödevi yardımmm

onur ahme

Üye
hocamız proje ödevi istedi picli ama pic programlamayı bilmiyoruz yardımcı olurmusunuzzz

dostum hocan ne istedi birde onu yazaydın iyi olacaktı.

elektronik proje ödevi yapın dedi devre bulmadık daha bilmiyoruz pic'i sizin bildiğiniz projeler warmıdır..

elektronik proje ödevi yapın dedi devre bulmadık daha bilmiyoruz pic'i sizin bildiğiniz projeler warmıdır..

Vallaha benim bildiğim bir sürü proje var mesela LCD ekranlı bir tane DC voltmetre yapabilirsiniz hem yapılması kolay olur hem de İşin içinde Voltmetrenin hesaplamaları falan bulunur çokta karışık bişiy olmaz harika bir proje olur başlangıç için...

Farklı bişiy isterseniz Bir hat üzerinden veri transferi yapan bir devre de olabilir ( Asenkron seri iletişim )

Udea'nın modülleri ile RF uzaktan kumanda da olabilir.

Yani pic ile yapılacak o kadar çok proje var ki saymakla bitmez siz hayal edin pic yapsın gibi bişiy olur :D

Vallaha benim bildiğim bir sürü proje var mesela LCD ekranlı bir tane DC voltmetre yapabilirsiniz hem yapılması kolay olur hem de İşin içinde Voltmetrenin hesaplamaları falan bulunur çokta karışık bişiy olmaz harika bir proje olur başlangıç için...

Farklı bişiy isterseniz Bir hat üzerinden veri transferi yapan bir devre de olabilir ( Asenkron seri iletişim )

Udea'nın modülleri ile RF uzaktan kumanda da olabilir.

Yani pic ile yapılacak o kadar çok proje var ki saymakla bitmez siz hayal edin pic yapsın gibi bişiy olur :D

Dediğiniz projeyi yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusnuz?

yapalım abide programlamayı nsl halledecem bi projem daha var buda başka dersten plc ile 3 kaatlı asansör yapıcaz ama gerekli malzemelri bilmioruz

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri