Profilo CM1000 CTR Model Çamaşır Makinası E2 Arızası

kesinlikle motor kömür arızası tako ve anakart deyip şişirmişler
Bilmeyince yapıyorlar demek istediklerini mecbur yeni makine aldık

arasanız yada yazsanız burdan yardımcı olurduk
Hocam zaten siz yardımcı olmuştunuz hatanın giderilmesi için söylediğiniz gibi yapınca 4 gün daha kullandık sonra aynı hatayı çok sık vermeye başlayınca servis çağırdık söylediğim gibi sonuç aldık. Anakart üzerinde bir noktada siyahlık vardı o kısım patlamış olabilir fazla elektrikten onu görünce servisin söylediğini sorgulamadım inandım

Merhaba,
Profilo CM1001CTR makinem var. Makine çalışmaya başlıyor 2 dakika sonra tüm led ışıklar sönüyor ve makine içi sulu bir şekilde duruyor. Biraz bekliyoruz, ufak bir tık sesi geliyor ışıkların hepsi geri geliyor program baştan başlıyor. Garip bir durum var makinede . Sorun hakkında bilgisi olan varsa cevabını bekliyorum. Teşekkür ederim.

elektronik kartta temasszızlık olabilir lehimlerini kontrol ediniz

Sevgili Forum üyeleri 7 yıllık Profilo çamaşır makinam çamasırları yıkarken durmamaya başladı normal programda eğer ben durdurmasam sıkmaya geçmeden yıkmaya devam ediyor,durdurup sıkmaya alınca da çamasırları sıcak ve sulu olarak çıkarıyorum.Yetkisiz bir özel servis çağırdım beyin değişecek 580 TL ye hallolur dedi.Malum geçim sıkıntısı tabi veremedik bu parayı.Bu sayfalarda büyük problemlerin kolayca çözüldüğünü görünce sizlere yazma gereği duydum.Sizlerin tavsiyesi nedir acaba?

Sevgili Forum üyeleri 7 yıllık Profilo çamaşır makinam çamasırları yıkarken durmamaya başladı normal programda eğer ben durdurmasam sıkmaya geçmeden yıkmaya devam ediyor,durdurup sıkmaya alınca da çamasırları sıcak ve sulu olarak çıkarıyorum.Yetkisiz bir özel servis çağırdım beyin değişecek 580 TL ye hallolur dedi.Malum geçim sıkıntısı tabi veremedik bu parayı.Bu sayfalarda büyük problemlerin kolayca çözüldüğünü görünce sizlere yazma gereği duydum.Sizlerin tavsiyesi nedir acaba?
beyin bu. uzeri vernik kaplı kart. kimbilir neresi bozuldu.
IMG_20170913_044818890.jpg
IMG_20170913_044452176.jpg
IMG_20170913_044345110.jpg

Profilo CM 1000 CTR de beyin resetleme nasıl yapılıyor acaba benim gibi bir cahilin yapabileceği birşeymi,yoksa bize yeni makine yolumu gözüküyor?
Bu akşam normal programda çalıştırdım 58 dakikalık ve 40 derecelik programda, ağırlık ile ilgili sorun varmı diye sadece bir parça eşya koydum içine, bakalım napacak bizim emektar.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri