Profilo buzdolabı ışıklar yanıp sönüyor

Servishane

Üye
Kolay Gelsin ustalarım. Profilo Buzdolabı BD4350A nf. Cihazın ön panelindeki Max - Alarm - ve +2 ledleri yanıp sönüyor. Bunlar sönük halde sanki kartın üzerindeki bir parça arızalanmışta yeterice güç gitmiyor şekilde yanıp sönüyorlar. Muhtemelen kart arızalı. Kartın üzerinde hangi parçalarda sorun olmuş olabilir. resimler ekte.

6laBMW.jpg

W6qzoL.jpg

bastakı kondansatorlerı mavi olanları sokup olc 1 uf olucak hatırladığım kadar normalse tel no wer yardımcı olurum

vestel BZP L3303 WW NOFROST TERMOSTAT ÇALIŞMIYOR
470 uf 16 volt kondansatörü (her 8 senede bir)değiştir .
vestel BZP L3303 WW NOFROST TERMOSTAT ÇALIŞMIYOR ustam bu konuyu açtım orada yanık bir direnç var. siz bilirsiniz bunu bu direncin değeri lazım bana mersin erdemliden saygılar selamlar.

vestel BZP L3303 WW NOFROST TERMOSTAT ÇALIŞMIYOR

vestel BZP L3303 WW NOFROST TERMOSTAT ÇALIŞMIYOR ustam bu konuyu açtım orada yanık bir direnç var. siz bilirsiniz bunu bu direncin değeri lazım bana mersin erdemliden saygılar selamlar.
Ölçü aleti ile ölçtünüz mü, diğer elemanları, çıkış voltajını? Direncin C1 paralel olup olmadığını yazmıştım düşündüğüm direnç ise (değeri bilmeniz işe yaramayacak) olmasa dahi düşük voltaj görmeniz gerekir değer yok ise başka bozuk eleman da vardır!

Emeği olanlara Teşekkür.

Ekovatların direk resimli bağlantısını da paylaşabilirseniz seviniriz ...

Saygılar....

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri