Prizin toprak hattında enerji var!

Alıntı:
roksyyyyy Nickli Üyeden Alıntı
ERTEK68 nicli üye sizin söylediğiniz şekilde bu işin hiç bir alakası yokmuş ilk önce bunu belirtmek isterim.populerlik işine gelince benim populerliğimin fazla olması burda konu açamayacağım ya da herşeyi bileceğim anlamına gelmez.Ben pratikte fazla bilgisi olmayan fakat teorikte bilgisi olan bir kardeşinizim.Çünkü ben daha bir öğrenciyim.
Saygılarımla
Herkese teşkrlr (Sorunu hallettim)

aslında arkadaşımız sana gayet mantıklı ve olabilecek bazı durumları yazmış
sen neden bu kadar kasıldın onu anlamayadık

demek ki yazılanları iyi okuyamamışınız sayın elektrokur.
Arkadaşımız bana popularitemden dolayı bir şeyleri ima etmeye çalışıyordu.Bende kendisinin verdiği cvpların sorunu haledemediğini söyledim.Tabi ki yinede kendisine teşekür ederim ama işin populariteyle bir alaksı yok sadece insanların yardım duyduğu konular hakkında onlara bilgi veriyoruz.Bu forumun amacı bu
Saygılarımla

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Türk elektrikçiliğine sözüm yok demicem çünki bu mesleği mesleklikten çıkaran insanları kınıyorum.KARDEŞİM BÜYÜK İHTİMAL SIFIRLAMA YAPMIŞLARDIR BAŞKA BİR BUATTAN.O ZAMAN ELEKTRİK OLUR.SIFIRLAMA YAPMAYALIM ÇOK TEHLİKE ARZ EDİYO...

sıfırlama vardır ve nötr hattında bir gevşeklik vardır

bence de arkadaş olması gereken bütün olasılıkları yazmış,söyledikleriyle bir alakası nasıl yok
onu anlayamadık!..neymiş peki problem anlatırmısın??

Ya ustam boş ver ya. Soruyu soran adam hayatta mı o bile belli değil...:D Kaç yıl olmuş konu açılalı.

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri