PLC yazılımcı aranıyor...

spyx..

Üye
Merhaba Arkadaşlar, Bizim 10kv 2mw pompa istasyonunda (toplam 8 pompa) eski plc ve win NT server kasa var. eski PLC proğramını yeni OS ve kasalar için uyumlu olacak şekilde dönüştürüp yeni kasalara kurmak istiyoruz.
Eski PLC yazılım vilgileri:
siemens S7 plc winNT 4.0 OS
PCS7 V 5.0 SP2 HOTFIX 3SFC KURULU
WINCC 5.0 SP1 HOTFIX 3

yeni kasa ve işletim sistemlerine uyumlu olacak şekilde dönüştürülmesi gerekiyor.
ilgilenen varsa ücretiyle yaptıracaz. PLC proğram planı bende, gerekirse gönderebilirim bi şekil.

merhaba siemens plc ve schneider plc ve Scada konuların da yardımcı olurum.

YAVUZ SELİM ÖZGÜN
TEL : 0 536 224 47 85

MERHABA ALLEN BRADLEY VE HMI FULL KONTROL YARDIMCI OLABILIRIM

Merhaba Arkadaşlar, Bizim 10kv 2mw pompa istasyonunda (toplam 8 pompa) eski plc ve win NT server kasa var. eski PLC proğramını yeni OS ve kasalar için uyumlu olacak şekilde dönüştürüp yeni kasalara kurmak istiyoruz.
WINCC 5.0 SP1 HOTFIX 3

yeni kasa ve işletim sistemlerine uyumlu olacak şekilde dönüştürülmesi gerekiyor.
ilgilenen varsa ücretiyle yaptıracaz. PLC proğram planı bende, gerekirse gönderebilirim bi şekil.
merhaba bu konuda hmı ve plc ile verilen hikayeyle yaparım

sanal pc yapın.En ucuz çözüm budur.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

WINCC 5.0 SP1 HOTFIX 3

merhaba arkadaşım plc programplanını göderebilirmisiniz mümkünse ....şu adrese [email protected]

PLC ve Panel yazılımlarnızda makine revizyonları ve her türlü otomasyon işlerinizde teknik destek ve proje bazlı çalışabiliriz. Sorularınız için Bülent KAHRIMAN 0532 704 1970

Arkadaşlar teklifleriniz için çok teşekkür ederim. Ne yazık ki çok geç gördüm bunları, e posta uyarısı da gelmediği için göremedim. telefonla arayışa girmiştim. biriyle kontak kurup yaptırmıştık ama sistem çökmüş vaziyette şu anda. yeni açık ihale yapacaz. Alacak olan müteahhit PLC ci ararsa sizinle bağlantı kurdururum. ilgilenen olursa bizim teknik şartname çerçevesinde müteahhitle anlaşırsa işi alabilir. kolay gelsin.

merhaba ilan hala güncel mi? siemens solution partner lerinde çalıştım. PSC7 bilgim var. PCS7 ile çimento fabrikası devreye aldım (8Adet s7-400). Arayışınız devam ediyorsa yardımcı olabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,892
Son üye
bekmezci

Yeni konular

Geri