PLC Ladder diyagrami cizimi

IMG-20161227-WA0003.jpg

Bunun ladder diyagram cizimi lazim simdiden tesekkurler.

Ne istediğini sen biliyormusunki, güç devresini verdiğin çizimin ladder dıyagramını sana hazır cıkarıp versınler.
Bir kere hangı marka PLC ye göre ıstıyorsunu onu demıyhorsun, ve
her sey bı yana emırvarı taleplerden vaz gecse bu öğrenci arkadaşlar.Öğretmenınden ne ıstediğini tam dınlemediği gibi burayı hazır ekmek /köftecı görmekden vazçein lutfen.

Ne istediğini sen biliyormusunki, güç devresini verdiğin çizimin ladder dıyagramını sana hazır cıkarıp versınler.
Bir kere hangı marka PLC ye göre ıstıyorsunu onu demıyhorsun, ve
her sey bı yana emırvarı taleplerden vaz gecse bu öğrenci arkadaşlar.Öğretmenınden ne ıstediğini tam dınlemediği gibi burayı hazır ekmek /köftecı görmekden vazçein lutfen.

çok haklısınız Sayın Engin Savur hep hazıra konuyosunuz ne istediğinizi bilmiyorsunuz insan hangi marka PLC olduğunu sorar Simens mı başkası mı bu böyle olmaz ki.
Sayın Zeybek benim son açtığım konuya bu bakarmisiniz acaba şimdiden teşekkür ederim kola gelsin

Bir makine tezgahinda 4 adet motor caliscaktir. Star butonuna basildiginda 1. Ve 3. Motor surekli calisacak ,her iki motor beraber calisirken iki motordan herhangi birisinin Asiri akim rolesi attiginda onlarin yerine 2. ve 4. Motorlar surekli calisacaklardir 2. Ve 4. Motorlar devreye girdiginde 20 saniye calistiktan sonra sistem tamamiyla duracak ayrica sistemi durduracak ayri bir stop butonu olacaktir . Bunu yapamiyorum plc devresini bulamiyorum yardima ihtiyacim var

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri