plc kursları hakkında tavsiyeye ihtiyacım var.

teknoseko

Üye
:-[slm arkadaşlar ben istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum elektirikçiyim otomatik kumanda sistemleri hakkında yeterli derecede yeteneğim ve bilgim var ve şimdi plc sistemleri üzerine bilgi edinmek ve plc sistemleri üzerine bi eğitim almak istiyorum sizlerden isteğim tavsiye edebileceğiniz kapsamlı bi şekilde plc eğitimi veren bi kurs varmı. tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

Ben plc kursuna gıtmiş değilim ama bir şirket bünyesinde çalışıyorsanız ve plc li sistemler kullanıyorsanız tavsiyem ilk önce size bu tedariği yapan şirketten teknik destek istemeniz olacaktır.
Yok eğer böyle bir durum söz konusu değil tamamen kendi imkanlarınızla plc öğreneyim istiyorsanız
, dediğim gibi ben plc kursuna gitmiş değilim ama duyduğum kadarıyla kurslar pek de yeterli değilmiş ki eğer siemens öğrenecekseniz istenilen rakamlar oldukça dudak ucuklatıcı fiyatlarını siemens sitrainden öğrenebilirsiniz.

Benim tavsiyem eğer imkanınız varsa kendinize küçük te olsa bir plc almanız ve onunla uygulamalar yapmaya çalışmanız. Sitemiz üzerinden gerekli döküman ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

saygılarımla...

sevgili besim arkadaşım çalıştığım firmada otomasyon dalında pek ağırlık yok oyüzden çalışma ortamında bunu öğrenme şansım düşük benim amacım enazından teorikte olsa plc ler hakkında bilgi edinmek zaten askere gidicem önümde uzun bi zamanım yok otomatik kumanda konusunda yeterli derecede bilgim ve tecrübem var benim amacım askerden önce plc ler hakkında birşeyler örenmek ve askerden dönünce bu işe ağırlık veren bi firmada çalışarak plc sistemlerinde kendimi geliştirmek. kurs sadece plc ler hakkında ön ayak olucak bana.

benim bildiğim festo ve siemens sitrain var plc kursu veren siemens kursuna öğrenciyken gittim temel ve ileri seviye 2 günlük kurslar 350 ytl civarı öğrenci ve öğretmenlere indirimli ayrıntılı bilgi burada http://www.siemens.com.tr/web/456,1...sitrain_endustri_egitimleri/anasayfa/anasayfa

ayrıca festonunda kursları var 3 hafta önce şirket gönderdi 3 günlük s7-300 kursu ama festo biraz daha pahalı bildiğin üzere bu tür kursların ücretleri biraz tuzlu oluyor...

arkadaşım ben plc kursuna gittim( istanbul sanayi odasının düzenlediği) buna dayanarak sana söylüyorum çnce teorik altyapı hazırlasan iyi olur bunun için sana birsen yayın evinin temel seviye plc ve lojik kapılar ile ilgili yayınlarını incelemeni öneriirim artı schneider electric web sitesindeki online eğitim sana kurs öncesin de çok faydalı olacaktır altyapı olmadan olmaz

arkadaşlar sizlere teşekkür ediyorum tavsiyelerinizden dolayi. şimdilik kurs işini ertelemek zorunda kaldim çünkü askerlik dönemim yaklaşiyo kisa bi süre zamanim kaldi askerlik görevimi yerine getirmem gerekiyor.

Teknoseko arkadaşım ; güle güle git güle güle gel. Hayırlı tezkereler....

teknoseko ' Alıntı:
:-[slm arkadaşlar ben istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum elektirikçiyim otomatik kumanda sistemleri hakkında yeterli derecede yeteneğim ve bilgim var ve şimdi plc sistemleri üzerine bilgi edinmek ve plc sistemleri üzerine bi eğitim almak istiyorum sizlerden isteğim tavsiye edebileceğiniz kapsamlı bi şekilde plc eğitimi veren bi kurs varmı. tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

ÜCRETSİZ MESLEK EĞİTİM KURSU'na katılmak için arayın.
KURSUMUZA KATILANLARA Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli * * * SERTİFİKA * * * VERİLECEKTİR
Detaylı Bilgi ve Müracat İçin:
Hasan TALAS (Teknik Öğretmen )

ADRES : BAHÇELİEVLER ERKAN AVCI ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

KÜLTÜR SOK. NO:5 BAHÇELİEVLER – İSTANBUL
KADİR HAS CENTER ARKASI

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,178
Kullanıcılar
449,939
Son üye