Pic'in içindeki Hex. Dosyası

herkese merhaba 16f84 ün içindeki hex. dosyasının kopyasını nasıl alırız.:confused: us burn 111a2 die bi proğram kullanıyoruz.:confused:

Programı bilmiyorum ama READ CHİP diye bir seçenek yokmu. Tabi kod koruma varsa hexi vermez o da ayrı bişey.

KOd korumalı değilse herhangi bir flash program ile alabilirsiniz. Kod korumalı ise bu konunun yeri bu forum olmamalı.

Evet arkadaşlar yaa benimde böyle bir problemim var. 16f628a'nın içindeki programı alıp diğer uygulamamda kullanmam gerekiyor.
nasıl alırım anlatabilicek arkadaş varsa çok memnun olurum. hatta başardığımda para bile ödeyebilirim bu iş için çok acayip ihtiyacım var.
özeldende yazabilirsiniz istiyorsanız.

herkese merhaba 16f84 ün içindeki hex. dosyasının kopyasını nasıl alırız.:confused: us burn 111a2 die bi proğram kullanıyoruz.:confused:

burda usburn kullanma kılavuzu var pic cın içindeki hex dosyasını nasıl alacağını anlatıyor
ben usbarun18a2 türkce kullanıyorum istersen gönderebilirim

Ekli dosyalar

• brenner programı.rar
    2.6 MB · Görüntüleme: 166
  • usburn kullanım kılavuzu.rar
    243.8 KB · Görüntüleme: 175
seçili jal'i hex dosyasina nasil cevirebilecegimiz hakkinda bir bilgin var mi?
tesekkurler.

kod koruma yoksa herhangi bir programlayici ile alabilirsin. JDM mesela en basiti. Kod koruma varsa oku dediginde bos gorunur. Kolay gelsin

arkadaşların da dediği gibi kod koruma yoksa birçok programla bu işlem halledilebilir.( usburn )

konu hort olacak ama ben şimdi gördüm :D US-Burn V1.9 a3 kullandığım program bu ve pic içindeki hexi almak gayet basit şöyleki pic takılıyken read from pic into new hex file butona basıp hexi kaydedeceğin yeri seç ve kaydet

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,842
Son üye
hpysu

Yeni konular

Geri