Phoenix Plc ile Alakalı Desteğe İhtiyacımız Var

Arkadaşlar merhaba,
Phoneix marka plc ler ile ilgili bir desteğe ihtiyacımız var. Bir makinenin ekranını değiştireceğiz. Makinenin plc si phoneix ve yeni ekran markası easyview, bir noktada takıldık. Phoenix plc ile ilgili noktada destek olabilecek ve ekran ile plc yi senkronize çalışması noktasında bize destek olabilecek arkadaşların iletişime geçmelerini rica ediyorum

Konu ile alakalı destek alabileceğimiz kimseler var mı? Acil iletişime geçerlerse memnun olurum.

İyi çalışmalar dilerim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Ben phoenix plclerle çalışıyorum sorunu yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Ben phoenix plclerle çalışıyorum sorunu yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Merhaba plc de 3. sıradaki modülden fan arıza lambası yanıyor , reset atıyorum yine aynı hatayı veriyor , plc ye gelen kablo sağlam , sinyali gönderen pt 200 prob'da sağlam ,kablolar sağlam , bakmadığım yer kalmadı ,geriye şüphelendiğim plc kalıyor fan arıza lambası yanıyor sistem kendiliğinden kapatıyor , daha sonra tekrar sistemi devreye almaya çalışıyorum start yaptığımda plc stop alıyor hiç devreye girmiyor , enerjiyi kesip tekrar açtığım zaman devreye giriyor 10 saniye sonra yine aynı sorunla karşılaşıyorum sebebi ne olabilir teşekkürler

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri