pensampermetre vs digital multimetre

telemcii

Üye
arkadaşlar merhaba, bir fabrikada teknisyenim. arızalı makinalara bakıyorum. bazende tesisat işi çıkıyor.. şimdi bir sorum olacak. şimdiye kadar tes 3010 pensampermetre kullandım. işe başladığımda o vardı.. fakat daha önceki iş yerinde de fluke multimetre kullanıyorduk.. pensampermetre bozuldu. şimdi kararsız kaldım. acaba multimetre mi yoksa ampermetremi alayım.. hangi marka tavsiye edersiniz. birde bu true rms özelliği var. o konu hakkında da çok bilgi sahibi değilim. iyi çalışmalar. şimdden teşekkürler

Yaşlı uzman abi siz gördüğüm kadarıyla kocaeli de elektrik mühendisisiniz 6 yılım kocaelide geçti selamlar,

Yarar, güzel iş görür bir cihaz.

benim de bi sorum olacak bir dalgıç firmasında çalışıyorum firma yetkilim dalgıç motor testi için ground bond testi yapan bir cihaz satın aldı.Bu cihazın tam olarak ne iş yaptığını öğrenmek için araştırdığımda toprak süreklilik hattı gibi bir kelime çıkıyor.Sizlere sorum şu ki bu ground bond tam olarak nedir ve ne için kullanılır bilgilendirmenizi rica ederim arkadaşlar

benim de bi sorum olacak bir dalgıç firmasında çalışıyorum firma yetkilim dalgıç motor testi için ground bond testi yapan bir cihaz satın aldı.Bu cihazın tam olarak ne iş yaptığını öğrenmek için araştırdığımda toprak süreklilik hattı gibi bir kelime çıkıyor.Sizlere sorum şu ki bu ground bond tam olarak nedir ve ne için kullanılır bilgilendirmenizi rica ederim arkadaşlar
http://www.hipot.com/docs/whitepapers/Ground-Bond-and-Ground-Continuity-Testing.pdf

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri