pc ıle ınverter parametre aktarma

musait olunca denerim biraz işlerim yogunda
programa şoyle bir baktımda aynı hatayı bende aldım yanlız sadece programı actım invertör bağlamadım yani sizin programınızda invertörü görmüyor olabilir usb bağlantılarının ayarını yaptınızmı acaba

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
evet ben baglandı sandım fakat usb soktum gene aynı.. fakat nette baktım aygıt tanıttım takınca usb pc tanıyor

senin için videosunu cektim umarım işine yarar eğer bağlantı problemi yaşarsan aygıt yoneticisine bak orda invertörü bilinmeyen donanım olarak görüyordur videonun başında gösterdiğim gibi olması lazım bunun için usb sürücüsünü yüklemen lazım soru işareti olan yerden sürücüyü güncelleştirde hedef olarak program filesi göster oradan yükleme yapacaktır. kolay gelsin..

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri