paradox Evo 192 yardim

ALPX

Üye
Selamun aleyküm herkese merhaba benim elimde paradox Evo 192 panel var kısa programlamasini yazarmisniz sadece zon ,süre, saat tarih ,şifre verme

Eviniz için son derece büyük bir alarm paneli seçmişsiniz alarm sistemleri için büyük panellerden biridir bu paneli kullanıcak kadar dedektör bağlıysa panele programlaması karışıktır bu işi yapan teknisyenlerin çoğu bu paneli programlayamaz keypadden ancak vinload programı ile programlayabilirsiniz ama onda da alarm sistemini bilmek ve evo 192 panelin çalışma mimarisini bilmeniz gerekir bunu bilmeden buradan anlatımla o paneli programlayamazsınız maalesef

Eviniz için son derece büyük bir alarm paneli seçmişsiniz alarm sistemleri için büyük panellerden biridir bu paneli kullanıcak kadar dedektör bağlıysa panele programlaması karışıktır bu işi yapan teknisyenlerin çoğu bu paneli programlayamaz keypadden ancak vinload programı ile programlayabilirsiniz ama onda da alarm sistemini bilmek ve evo 192 panelin çalışma mimarisini bilmeniz gerekir bunu bilmeden buradan anlatımla o paneli programlayamazsınız maalesef
teşekkür ederim yanıtınz için ama yanlış anladınız ben bu işi yapıyorum bunuda eve kurmucam müşteriye kurcam programı lazm

Bu paneli Vinload programı ile programlıyabilirsiniz fakat kurmadan önce distribütor firmadan eğitim alırsanız kurma aşamasında sıkıntı yaşamazsınız aynı şekilde programı ve panele bağlantı 307 usb adaptörünü yada ıp modülü distribütör firmadan edinebilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri