Pano/Otomasyon Proje Tasarım(Manisa-İzmir)

groove

Üye
Kişisel Bilgiler

Tel: 0 507 654 76 91

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu: Üniversite Mezunu / Lisans

Toplam Tecrübe: 10 Yıl

Çalışma Durumu: Çalışmıyorum

Askerlik Durumu: Tamamlandı

Eğitim Bilgileri

Üniversite: Ege Üniversiyesi Egemyo Endüstriyel Otomasyon Bölümü(ÖnLisans)
Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü(Lisans)

Lise: Manisa Teknik Lisesi Elektrik Bölümü

İş Tecrübeleri

* 4 Yıl - Pano İmalat Proje Sorumlusu/( ADP,Komp,Ayd-Tali Dağ.Panoları tekliflendirilmesi ve projelendirilmesi).[Firma Bilgilerini özelden veya cep telefonundan verebilirim]

* 4 Yıl - Proje Yöneticisi/( Teknik ve Ticari Proje Yönetimi-takibi,Teklif hazırlanması Projelerin+öngörünüşlerin hazırlanması,proje süresince ilgili birimlerin koordinasyonu)
[Firma Bilgilerini özelden veya cep telefonundan verebilirim]

*1,5Yıl- Proje Tasarım Sorumlusu(Endüstriyel Otomasyon Sistem Tasarımı(Makina Otomasyonu,Proses Otomasyonu,PLC Pano Projelendirme),Proje-Atölye Takibi ve Yönetimi
[Firma Bilgilerini özelden veya cep telefonundan verebilirim]

Nitelikler

*Siemens (S7300-1200-1500-ET200S-ET200SP) PLC projelendirecek ve konfigürasyon oluşturacak kadar hakimim
*Schneider M340-Twido projelendirecek ve konfigürasyon oluşturacak kadar hakimim.
*Siemens ve Schneider Şalt/Otomasyon Malzemelerine ileri seviyede hakimim
*Siemens Servo Motor ve Servo Kontrollü sistemlerle ilgili bir çok proje yaptım.
*Pano Ön görünüşü ve tasarımını AUTOCAD 2D ve EPLAN 3D ile yapabilirim
*Şebeke ve Jeneratör Transfer Sistemleri ve Ana dağıtım Panoları(1000-1600-2000kvA..) Projelendirmelerini yaptım.
*Standart tip/Harmonik Tip/Tristörlü Tip Kompanzasyon projelendirme ve takibini yaptım.
*MCC Panoları,Hız Kontrol Panoları ve PLC Panoları projelendirme tecrübesine sahibim

Yabancı Dil: İngilizce ( Okuma: 9 Yazma: 9 Konuşma: 4 )

Bilgisayar Bilgileri: Microsoft Office(İleri Seviye), Autocad(2D-3D Ileri Seviye),EPLAN(2D ve 3D Ileri Seviye),SEE Electrical(Ileri Seviye),SolidWorks(Temel Seviye)

Sertifika Bilgileri: Bilgisayar İşletmenliği,Güç devrelerinde kompanzasyon,Temel ve End Elektronik,Hidrolik Pnömatik,Elektropnömatik ve PLC,AUTOCAD,Unigraphics,EPLAN,İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı

Yukarıda saymış olduğum niteliklere uygun olacak şekilde Manisa ve İzmir Çevresinde iş arıyorum.

Gerekirse uzaktan da proje bazlı hizmet verebilirim.

Özel bilgilerimi kısmen yayınladım gerekecek diğer tüm detayları telefonda veya özel mesaj yoluyla görüşebiliriz.

İyi Çalışmalar.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri