panasonic_plc_hmi_kablo bağlantıları

Panasonic Destek

Panasonic Temsilcisi
merhaba arkadaşlar panasonic plc ve Gt serisi panellerin kablo bağlantılarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• panasonic_hmi_plc_kablo_bağlantıları.rar
    37.3 KB · Görüntüleme: 121
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
tşk ederim ama bu dosyayı hangi formatta açabiliriz benim bls açılmadı da

Merhaba

resimler bmp. uzantılıdır ve Paint te açabilirsin.

iyi akşamlar benim sorum panosonic plc de normal basit start stop yapıyorum.bu butonu easy view panele yazdım.pc mi panel gibi kullanıp plc ile online yapamıyorum plc comination hatası veriyor ilgili port ayarları nelerdir?

Açtığınız diğer konu başlığı altında sorunuzu cevapladım

merhaba;
elimde : Nais FPO C16 CP PLC mevcut ilk kez kullanacağım programlama yapabileceğim bir link yaza bilirmisiniz
teşekkür ederim

Merhaba aşağıda FPWINPRO programı ile upgrade dosyalarını bulabilirsiniz.FULL sürümdür.

Kod:
ftp://www.ozdisan.com/SAVIOR_OTOMASYON/PLC-PANASONIC/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/FPWINPRO6.0.zip

ftp://www.ozdisan.com/SAVIOR_OTOMASYON/PLC-PANASONIC/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/FPWINPRO6.0.zip
Yan taraftaki linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırınız. (Serial içerisinde)

Kod:
ftp://www.ozdisan.com/SAVIOR_OTOMASYON/PLC-PANASONIC/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/SetupFPWINPro6[1].312SP.rar
Yan taraftaki linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırınız.

Kod:
www.ozdisan.com/SAVIOR_OTOMASYON/PLC-PANASONIC/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/sw_63403_0003_en_fpwinpro_onlinehelp.zip

Sayın Panasonıc Destek,
Yukarıda verilen lınkler maalesef calısmıyor. Hem buradaki, hemde diğer konularda acdıgınız lınklere ıhtıyacım bulunmaktadır. Lütfen, yardımcı olurmusnuz.

Merhaba Zeybek
Linklere baktım çalışıyor.Ancak klasör isimlerindeki sorundan dolayı üsteki linlerde mavi olan yerleri değil aşağıdaki gibi linkin tamamını adres çubuğuna yapıştırıp Enter e basarsanız dosya geliyor.

Kod:

ftp://www.ozdisan.com/SAVIOR_OTOMASYON/PLC-PANASONIC/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/SetupFPWINPro6[1].312SP.rar

www.ozdisan.com/SAVIOR_OTOMASYON/PLC-PANASONIC/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/sw_63403_0003_en_fpwinpro_onlinehelp.zip

iyi günler

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri