Panasonic PLC Programı

Merhaba,
Şifre alabilmem mümkün müdür acaba?
Teşekkürler..

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sayın Panasonic Destek sizin firma olarak bir forum açma çalışmanız vardı sonuç ne oldu sanırım rafa kalktı bu projeniz?

Merhaba

Forum konusu hala aktif hatta bu aralar nerede ise bitmek üzere, forumun açılması yakındır.

Bilginize,

Merhabalar panasonic fp0 serisi plc ile ilgileniyorum. Fpwin programını kurdum fakat mevnet hatası alıyorum. Birde simülasyonu nasıl kullanabilirim, malum evde plc ile çalışma imkanım yok yazılımıda denemek istiyorum.

Merhaba

Offline simülasyon için FPWINGR yazılımının 2.91 versiyonunu kurmalısınız.
Mewnet hatası ile ilgili olarak kurduğunuz software in versiyonundan kaynaklandığını düşünüyorum.

FPWINGR 2.91 versiyonunu yükleyine mewnet hatası çözülür mü?
Nerden edinebilirim programı özdisan sitesi k.adı ve parola istiyor?

Hangi yazılım versiyonunda bu hatayı gördünüz.
FPWINPRO mu, FPWINGR mi? Versiyonu kaç ?

Ftp şifrelerini size özelden gönderiyorum.
Ftp sitemizde her iki software imiz bulunmaktadır.

Sayın panasonic destek forumu sabırsızlıkla bekliyorum fakat bir şey sormak sitiyorum. Es son bildiğim kadarıyla türkçe manual olarak FPWINPRO kullanım ve programlama klavuzu ve türkçe döküğman sıkıntısı vardı bu sorun hala devam ediyormu yoksa sizlerin hazırladığı geniş kapsamlı bir klavuz varmı varsa linkini alabilirmiyim?
Birde FTP şifresi rica edeceğim sizden.
Teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri