Paket hidrofor icin elektrik baglantı şeması

Paket hidrofor elektrik baglantisi

• Yardim

Oy: 0 0.0%
  • Yardim

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

mcolaker

Üye
Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin
. Görüs oneri ve yardımlarımiz için şimdiden teşekkürler. Paket hidrofor aldım. Elimde hidrofor takimi var. Elektrik baglantisini e şekilde yapacağimi bilemedim. Öncelikle motor ve tank mevcut . Bir adet monofaze kontaktör. Flatör ve basın şaltri mevcut. Ne sekilde bagliyacagımi basınc salterinin bağlantilarini elektrik giriş ve çikişlarini anlatir ve cizerseniz cok iyi olur. Şimdiden tesekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Yanlis anlamayin lütfen. elektrikcinin işini elektrikciye bırakmalısınız..yapacağınız en ufak bir yanlış veya gevşek bağlantı daha büyük sorunlara yol açacaktır..

Sağol ilgi alakana. Merak etmeyin bende elektrikçiyim. Farkli bir meslek dalında ilgileniyorum şu an. Lakin uzun suredir böyle bir baglanti yapmadim. Uzun zamandır da bu sitsde üyeyim. Sadece uzun zamanda ugrasmayinca böyle yazma geregı duydum

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri