Pabuç sıkma pensesi seçimi?

Selamün aleyküm, arkadaşlar başlığa pabuç yazdım ama yanlış da yazmış olabilirim kusura bakmayın pek bilgim yok.

431446908_tn30_0.jpg

Bu resimdeki ürünün adını tam bilmiyorum. Pabuç olduğunu zannediyorum. Aşağıdaki ürünler ile bunu kabloya bağlayabilirmiyim? Ve bu ürünün adını söyleyebilirmisiniz.

troy kablo siyirma pabuc pensesi

maxresdefault.jpg

Şimdiden teşekkür ederim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Peki ilk mesajımda gösterdiğim ürünler bu işi yapar mı?

Sn. yaşlıuzmanın dediğine göre terminal.o_O
Evet gösterdiğiniz ürün tam da olarak bu alana hizmet ediyor.

Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Peki sizce yukarıdaki iki üründen hangisini alayım. 8" olanımı 9" olanı mı? Aralarındaki farklar neler?

YaşlıUzman teşekkür ederim. Ancak ben amatör olarak bu aleti kullanacağım. Yani sık kullanmayacağım. Bu nedenle 60tl fazla geliyor bana. Aşağıdaki ürünler benim işimi görür mü acaba ? Görürse hangisi daha kullanışlıdır sizce. Teşekkür ederim.

troy kablo siyirma pabuc pensesi

Ben elektrikli sobanın pabuçlarını değiştirmiştim: Kargaburnu ile yaptıştım ,öyle görmüştüm, şimdiye kadar yanlış biliyormuşum. Sayın YaşlıUzman'ın paylaştığı terminal sıkma pensesini bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu teşekkürler kendisine.

Son düzenleme:
Şuan bende öyle yapıyorum ama çok sağlıklı olmadığını görüyorum.

Bu aletleri kullanan herhangi biri sorularımı cevaplayabilir mi ?

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri