Pır dedektör nasıl bağlanır

aponal

Üye
pır dedektörü teknim panele nasıl bağlarız

merhaba
zone için com ve nc ucunu kullanıcaksınız sabotaj içinde tamper aux içinde + ve - kullanıcaksınız saygılarımla

merhaba
pırınız arızalı olamazmı bir değiiştirin veya ölçüaleti ile kontrol edin harket algıladığında nc com arası açık konuma dönmelidir
saygılarımla

merhaba
pırınız arızalı olamazmı bir değiiştirin veya ölçüaleti ile kontrol edin harket algıladığında nc com arası açık konuma dönmelidir
saygılarımla

Altan arkadaşımızın izah ettiği gibi bütün çevre kontrol elemanları bu esasa göre çalışır

Gördüğüm kadarıyla pır dedektörün alarm panelinde çalışma prensibini bilmeyen kardeşlerimiz var biri çıkıp N.O N.C bağlantı mantığını anlatsa pırın alarmda çalışma prensibini gösterse verilen şemalara göre bakıyorum herkes dirençsiz bağlantı ve sabotaj hatsız bağlantıyı öneriyor mesleğe yeni başlayan kardeşlerimizin yanlış ve eksik eğitilmesine sebep olacaksınız.

merhaba
sayın danimonth evet haklısınız bazı kişiler bilmiyor olabilir ancak bizlerde elimiden geldiğinice yardımcı oluyoruz ama bundan ötesi bizler her zaman bu konuda yardım etmeye devam edicez direncli v drencsiz bağlantı şekilleri her marka panele göre değişir hiç bir şekilde direnç takamayacağınız panellerde var dolayısı ile biz burada kimseyi eğitmiyoruz burada sorunlara çare erıyosuz o yüzden nc ile no arasındaki farkı bilen insanlarla muaatap olduğumuzu düşünüğyorum ayrıca göerilen şemada sabotaj var
burada biz elimizden geleni fazlasıyla yerine getiriyoruz kimse bana ve diğer değerli arkadaşlarıma yalnış yönlendiriyorsunuz diğemez
saygılarımla

dsc yada paradox urunlerı dırenclı bağlantı ıle kurulur fabrıka cıısı oyledır bu nedenle dedektörünüz calışmıyor olabilir dirençli bağlantıyı deneyın saygılarımla kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri