Otoparklarda kullanılan 220VAC bariyer projesi ihtiyacı

CEVDET ÇALIK

Profesyonel Üye
Arkadaşlar,

Otoparklarda kullanılan 220VAC bariyerin Elektrik bağlantı projesine ihtiyacım bulunmakta. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
bir resim veya urunun ne oldugunu soyleye bılrsenız yada nasıl kullanacagınızı yardımcı olmaya calısalım

upload_2016-1-14_8-22-14.png

Sayın devil 190795,

Bariyer elektrik projesine ihtiyacım bulunuyordu.

Konu ile ilgili forumdaki arakadaşlarımızdan yardım istedim.Geri dönüş olmadı. Uzun uğraşlardan sonra ilgili projeyi ben temin ettim.

İleride benim düştüğüm sıkıntıya arkadaşlarımızda düşmesin düşüncesi ile bulmuş olduğum projeyi forumda yayınladım.

anladım sımdık soyle bısey var barıyer devresı derken acıklayıcı olmamıs oyuzden kımse cevap vermemıstır senınde emegıne saglık tesekkur ederız

mrb. benimde skidata asl 450 tipi bariyerin bağlantı şemasına ihtiyacım var. yardımcı olmanızı rica ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri