otomatik kumanda

Arkadaşlar sizden ricam elektronik rölelerde 1-2-3 rakamları ile bağlantılar kimisinde 15-16-18 rakamlar ile bağlantıkar var örnek 1-2 içten köprülü bunları şeama olmadan nasıl anlıyorsunuz nasıl baglandıklarini

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
elektronık rolelerde dedıgın nedır once onu acalım bildıgımız rolemı normal role ise uzerınde genellıkle seması olur yok ise sayet bunuda olcu aletı ıle olcerek bula bilirsin

normalde kapalı ve açık kontakları gösterir 15 16 kapalı zaman rolelerinde kullanılır. süre sonunda açar 18 de enerji olur slm

her markaya gore bu rakamlar farklılık gostere bilir sen olcu aletının bazer kısmana alırsın ordan com ucunun ve no nc kontaklarını bula bilirsin cok rahatlık la

Ekli dosyalar

• images60.13 (1)-500x500.jpg
    images60.13 (1)-500x500.jpg
    115.4 KB · Görüntüleme: 58
Herkese iyi akşamlar değerli arkadaşlar ve abilerim ER-NA motor koruma rölesi hakkında bir sorum olacak affınıza sığınarak.motor koruma rölesi üzerinde açık ve röle ibareli led ler var bu ledlerin anlamı nedir ne ifade ediyorlar bana yardımcı olabilirseniz sevinirim herkesin kurban bayramı mübarek olsun hayırlı bayralar

Herkese iyi akşamlar değerli arkadaşlar ve abilerim ER-NA motor koruma rölesi hakkında bir sorum olacak affınıza sığınarak.motor koruma rölesi üzerinde açık ve röle ibareli led ler var bu ledlerin anlamı nedir ne ifade ediyorlar bana yardımcı olabilirseniz sevinirim herkesin kurban bayramı mübarek olsun hayırlı bayralar
Sizinde kurban bayramı mübarek olsun
Bir foto atma şansınız varmı acaba

rölenin fotoğrafını ekledim açık ve röle ledleri görünüyor bunların ne manaya geldiği konusunda bir fikir verebilirseniz sevinirim kolay gelsin
IMG_20150923_214806.jpg
IMG_20150923_215002.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri